Eleanor Slevin

Eleanor Slevin

KWALIFIKACJE:

  • Mikrobiolog przemysłowy
  • Ponad 20 lat doświadczenia w zakresie mikrobiologii w dziedzinie wyrobów medycznych i farmaceutycznych, mikrobiologii środowiskowej i mikrobiologii żywności
  • Ponad 15 lat doświadczenia w zakresie kontroli zanieczyszczeń w pomieszczeniach sterylnych
  • Członek ISPE

Eleanor Slevin
Specjalista ds. międzynarodowych regulacji prawnych

Eleanor ma ponad 20 lat doświadczenia w dziedzinie mikrobiologii, przy czym przez 15 lat pracowała na różnych stanowiskach dla producentów środków farmaceutycznych i wyrobów medycznych. Eleanor rozpoczęła swoją karierę zawodową jako mikrobiolog w firmie biotechnologicznej, która zajmowała się ochroną środowiska, produkując i dostarczając unikalne rozwiązania w zakresie obróbki biologicznej do kontroli zanieczyszczeń na całym świecie.

Jej doświadczenie zawodowe obejmowało również pracę dla dużego producenta żywności i napojów z siedzibą w Wielkiej Brytanii, gdzie w zespole ds. zapewniania jakości była odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie zbioru kultur typów w Wielkiej Brytanii, szkolenie personelu oraz kwalifikacje i audyty laboratoriów kontrolujących jakość na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Od 18 lat Eleanor pracuje dla Ecolab jako starszy mikrobiolog i jest odpowiedzialna za dostarczanie standardowych usług mikrobiologicznych dla firm z branży wyrobów medycznych i produktów farmaceutycznych, w tym badań skuteczności środków dezynfekcyjnych.

W dziale kontroli zanieczyszczeń Ecolab Eleanor zajmowała różne stanowiska doradcze i techniczne. Zakres tej pracy obejmował m.in. zapewnienie wsparcia technicznego zarówno zewnętrznego dla naszych klientów, jak i wewnętrznego dla zespołu Life Sciences. Zajmowała się doradztwem w zakresie mycia i dezynfekcji, walidacji i skuteczności środków dezynfekcyjnych, szkoleniem, zarządzaniem projektami oraz tworzeniem pomocniczej dokumentacji technicznej.

Obecnie Eleanor pracuje w Ecolab w dziale ds. regulacji prawnych jako specjalista ds. międzynarodowych regulacji prawnych, koncentrując się na wywiadzie regulacyjnym dla Life Sciences.