Klercide™ Sporicidal Enhanced Peroxide

Klercide™ Sporicidal
Ulepszony nadtlenek wodoru

Wyjątkowa skuteczność sporobójcza przy zwiększonym bezpieczeństwie.

Unikalna, zatwierdzona przez BPR ulepszona mieszanka 1,5% nadtlenku wodoru zmieszanego z wodą dejonizowaną. Opatentowana biodegradowalna formuła oferująca sprawdzoną wydajność, zwiększone bezpieczeństwo, doskonałą kompatybilność materiałową i akceptację użytkownika w gotowym do użycia formacie do dezynfekcji wszystkich powierzchni.

Podstawowa specyfikacja produktu

Icon with a checkmark in the center
Bezpieczniejszy środek sporobójczy
Bezpieczny dla środowiska – dzięki unikalnej biodegradowalnej formule; Bezpieczny dla operatorów – brak specjalnych wymagań dotyczących środków ochrony indywidualnej i brak ostrzegawczych piktogramów; Bezpieczny dla powierzchni – doskonała kompatybilność materiałowa z szeroką gamą powszechnie spotykanych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych.
Shield with a check mark icon

Łatwość korzystania z zatwierdzoną przez BPR wydajnością
Lepszy kontakt z powierzchnią dzięki dołączeniu środka powierzchniowo-czynnego do składu, co pozwala na łatwiejsze stosowanie, a jednocześnie jest skuteczne wobec grzybów, prątków, drożdży, wirusów i przetrwalników bakterii, przy jednoczesnym niemęczącym zapachu.

Three diamond shapes icon

Sterylny system dozowania
Format spryskiwacza spustowego jest wyposażony w opatentowany SteriShield™ Delivery System (SDS), zapewniający sterylność zawartości butelki, która zapobiega zasysaniu powietrza (i zanieczyszczeń mikrobiologicznych lub chemicznych) z powrotem do płynu.

 
Icon representing promoting

Produkcja w pomieszczeniach sterylnych

Mieszanina środków biobójczych jest filtrowana do 0,2 mikrona i sterylnie napełniana w przepływie laminarnym klasy A. Wszystkie formaty są podwójnie pakowane w pomieszczeniach czystych klasy B, a każda partia posiada certyfikat analizy i sterylności.

Jednostka sprzedaży Obszar zastosowań
  • 6 butelki z rozpylaczem spustowym x 1 l
  • 4 butelki z nakrętką x 5 l
Do stosowania na podłogach, ścianach, twardych powierzchniach i do transportowania materiałów.

Jeśli szukasz gotowych do użycia chusteczek, sprawdź nasze ściereczki do mopów i chusteczki w saszetce Klerwipe™ Sporicidal Enhanced Peroxide.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami