Ecolab Cleanroom Product, Klercide™ Low Residue Quat with WFI

Klercide™ Low Residue Quat - Blended with WFI

Unikalna formuła minimalizująca pozostałości i częstotliwość spłukiwania.

Usprawnij procedury mycia i dezynfekcji w wysokiej jakości pomieszczeniach sterylnych oraz krytycznych obszarach produkcyjnych, zmniejszając częstotliwość spłukiwania dzięki aktywnej czwartorzędowej formule amoniowej, która zapewnia skuteczne mycie i dezynfekcję w niskich stężeniach.

Podstawowa specyfikacja produktu

Test tubes icon

Formuła Quat o minimalnym stopniu pozostałości

Aktywna cząsteczka czwartorzędowego amonu jest skuteczna w niskich stężeniach, ze znacznie mniejszą akumulacją pozostałości niż inne biocydy, z niekorozyjną kompatybilnością materiałową do stosowania w większości zastosowań w pomieszczeniach sterylnych.

Icon with a checkmark in the center

Skrócenie czasu i kosztów mycia

Pomaga zmniejszyć potrzebę częstego lub codziennego usuwania osadów, usprawniając protokoły mycia, co zmniejsza koszty pracy i nakłady czas związane z częstszym spłukiwaniem — dzięki czemu idealnie nadaje się do mycia i dezynfekcji dużych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych.

Ten sterylny, skuteczny środek do codziennej dezynfekcji wyróżnia bardzo niski stopień gromadzenia pozostałości na małych i dużych powierzchniach.

Shield with a check mark icon

Zminimalizuj zagrożenia związanie z pozostałościami środków

Formuła bez fenoli nie ma ostrzeżeń o zagrożeniach i nie wymaga stosowania środków ochrony indywidualnej, jeśli jest stosowana zgodnie z instrukcjami na etykiecie. Formuła pozostawiająca po sobie minimalne osady ogranicza także ryzyko poślizgnięcia się lub upadku związane z gromadzeniem się lepkich pozostałości środków.

Open box icon

Wygodne opakowanie

Środek potrójnie zapakowany, aby usprawnić przenoszenie do innych obszarów.

Icon representing promoting

Sterylna produkcja

Mieszanka biocydów jest filtrowana do 0,2 ​​​​​​​ mikrona i sterylnie napełniana w laminarnym przepływie klasy A oraz potrójnie pakowana w pomieszczeniu czystym klasy B.

Do każdej partii dołączane są certyfikaty analizy i sterylności.

Three diamond shapes icon

Sterylny system dozowania

Format  z rozpylaczem spustowym jest wyposażony w opatentowany system dostarczania SteriShield™ (SDS), zapewniający sterylność zawartości butelki poprzez utworzenie pełnego uszczelnienia, które zapobiega zasysaniu powietrza (i zanieczyszczeń mikrobiologicznych lub chemicznych) z powrotem do butelki.

Jednostka sprzedaży Obszar zastosowań
  • 6 butelki z rozpylaczem spustowym x 1 l
  • 4 butelki z nakrętką x 5 l
Do stosowania na podłogach, ścianach i twardych powierzchniach.

Gotowe do użycia produkty, sprawdź nasze koncentraty Klercide™ Low Residue Quat Concentrate, Klercide™ Low Residue Quat Unit Dose i Metered Dose Concentrates oraz chusteczki w saszetce i szmatki do mopa Klerwipe™ Low Residue Quat.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami