1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Klercide™ – Produkty biobójcze i dezynfekujące do sterylnych pomieszczeń
  5. Klercide™ Low Residue Quat - Blended with WFI
short desccription

Klercide™ Low Residue Quat - Blended with WFI

Ecolab Klercide™ Low Residue Quat jest mieszaniną czwartorzędowego związku amoniowego i wody do iniekcji (WFI, Water for Injection). Skuteczność przy niskim stężeniu zapewnia, że poziom pozostałości produktu jest minimalny, co z kolei czyni produkt idealnym do zastosowania do pomieszczeń sterylnych o wysokim stopniu czystości oraz do krytycznych obszarów produkcyjnych.

Cechy i korzyści

Niski poziom pozostałości:

  • Efekt gromadzenia się pozostałości jest mniejszy niż w przypadku innych środków dezynfekcyjnych o szerokim spektrum działania, co oznacza, że wymaga mniej spłukiwania.

Efektywność:

  • Filtrowanie do 0,2 mikrona i sterylne napełniane przy jednokierunkowym przepływie powietrza klasy A / ISO 5 w pomieszczeniu sterylnym klasy B / ISO 5. Potrójnie lub podwójnie pakowane.
  • Doskonała kompatybilność materiałowa produktu — nie koroduje i może być stosowany w większości pomieszczeń czystych, w tym m.in. w izolatorach oraz na zewnętrznej części urządzeń i zbiorników produkcyjnych.

Zastosowanie w celu sterylizacji:

  • Opatentowana i unikalna głowica spustowa SteriShield™ Delivery System (SDS) tworzy pełne uszczelnienie i zapobiega zasysaniu powietrza z powrotem do butelki. Eliminuje to nie tylko ryzyko zanieczyszczenia mikrobiologicznego w krytycznych obszarach napełniania/wykańczania, ale także zanieczyszczenia chemicznego.

Produkt dostępny w formie sprayu i w pojemniku z zakrętką.

 

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

No related solution pages were found.