Klerwipe™ Sterile Low Residue Quat Pouch Wipe

Klerwipe™ Low Residue Quat – Pouch Wipes

Rozwiązanie do szybkiej, kontrolowanej dezynfekcji oraz o niskim stopniu pozostałości

Sterylne, wstępnie wyprane chusteczki z 100% grubego poliestru o krawędzi zgrzewanej ultradźwiękowo, impregnowane czwartorzędowym związkiem amoniowym o bardzo niskim poziomie pozostałości. Sterylne, gotowe do użycia chusteczki do codziennej dezynfekcji małych powierzchni wyróżnia bardzo niski stopień gromadzenia pozostałości.

Podstawowa specyfikacja produktu

Test tubes icon

Formuła Quat o minimalnym stopniu pozostałości:

Aktywna cząsteczka czwartorzędowego jonu amonowego jest skuteczna w niskich stężeniach, kumuluje pozostałości w znacznie mniejszym stopniu niż inne biocydy oraz wykazuje niekorozyjną kompatybilność materiałową w większości zastosowań w pomieszczeniach sterylnych.

Shield with a check mark icon

Skuteczne i przyjazne w stosowaniu

Są łatwe w użyciu, ograniczają nadmierne rozpylanie produktu oraz zapewniją spójną i kontrolowaną aplikację środka zostawiając minimalne pozostałości, dzięki czemu idealnie nadają się do codziennego użytku w pomieszczeniach sterylnych.

Icon with a checkmark in the center

Bezpieczny w użytku nasączony materiał jakości premium

Sterylne, wstępnie wyprane chusteczki w 100% z poliestru, impregnowane czwartorzędowym związkiem amoniowym o bardzo niskim poziomie pozostałości, co zmniejsza ryzyko inhalacji środka zwłaszcza w ciasnych przestrzeniach.

Open box icon

Wygodne opakowanie

Gotowe do użycia chusteczki są zapakowane w małe saszetki, które można ponownie zamykać. Podwójnie zapakowane, aby usprawnić przenoszenie do obszarów o wysokiej jakości, z opakowaniem Kleartear™ zaprojektowanym z myślą o łatwości otwierania w rękawiczkach.

 
Icon representing promoting

Sterylna produkcja w standardzie pomieszczeń sterylnych

Chusteczki są impregnowane preparatem Klercide™ Low Residue Quat. Mieszanka środków biobójczych jest filtrowana do 0,2 mikrona i sterylnie napełniana w przepływie laminarnym klasy A oraz podwójnie pakowana w pomieszczeniu sterylnym klasy B.

Do każdej partii dołączane są certyfikaty analizy i sterylności.

Jednostka sprzedaży Wielkość produktu Obszar zastosowań
20 opakowań po 10 chusteczek 200 x 200 mm
Do stosowania na podłogach, ścianach i twardych powierzchniach

Zapoznaj się z naszą ofertą gotowych do użycia środków: Klercide™ Low Residue Quat RTU, , Klercide™ Low Residue Quat Concentrate, Klercide™ Low Residue Quat Metered Dose, koncentraty Unit Dose oraz chusteczki do mopów Klerwipe™ Low Residue Quat.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami