Klerwipe™ Sterile Low Residue Quat Pouch Wipe

Klerwipe™ Low Residue Quat - Pouch Wipes

Ecolab Klerwipe™ Low Residue Quat Pouch Wipes są sterylnymi, wstępnie wypranymi chusteczkami w 100% z grubego poliestru, o krawędzi zgrzewanej ultradźwiękowo, impregnowanymi czwartorzędowym związkiem amoniowym o bardzo niskim poziomie pozostałości. Mieszanka środków biobójczych jest filtrowana do 0,2 mikrona i sterylnie napełniana w przepływie laminarnym klasy A oraz podwójnie pakowana w pomieszczeniu sterylnym klasy B. Te sterylne, gotowe do użycia chusteczki do codziennej dezynfekcji wyróżnia bardzo niski stopień gromadzenia pozostałości. Nadają się do małych powierzchni i są dostępne w zamykanej saszetce z napisem Klertear™ na zewnętrznej stronie opakowania.

Cechy i korzyści

  • Zastosowanie: Codzienna dezynfekcja dużych powierzchni.
  • Działanie: Bakteriobójczy, drożdżobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy i sporobójczy
  • Pozostałości: Produkt o niskim profilu pozostałości.
  • Format: Dostępny w postaci ściereczek do mopa. Ten format jest podwójnie pakowany.
  • Zgodność: Nadaje się do mycia różnych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych oraz jest kompatybilny z serią produktów Klercide™ i Klerwipe™.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

No related solution pages were found.