Klerwipe Wipes for Cleanrooms

Klerwipe™ Sporicidal Low Residue Peroxide Blended with DI – Mop Wipes

Środek o niskim stopniu pozostałości do proaktywnej kontroli sporobójczej w pomieszczeniach sterylnych.

Niezawodny sterylny środek dezynfekujący o właściwościach sporobójczych, przeznaczony do zwalczania większości zagrożeń związanych z zanieczyszczeniem, w tym zarodników bakterii, ścian, podłóg i innych dużych powierzchni. Dzięki skuteczności gotowych do użycia, sterylnych szmatek do mopa o niskiej zawartości cząstek stałych, są one impregnowane nadtlenkiem Klercide™ Sporicidal Low Residue Peroxide i mieszane z wodą dejonizowaną (DI).

Podstawowa specyfikacja produktu

Test tubes icon

Stała skuteczność

Zaprojektowany specjalnie do użytku w pomieszczeniach sterylnych i innych kontrolowanych obszarach, gdzie wymagany jest produkt, który nie zostawia wiele pozostałości.

Sterylny roztwór nadtlenku wodoru zmieszany z DI o niskiej zawartości pozostałości i endotoksyn. To sterylny, gotowy do użycia rotacyjnego środek sporobójczy o bardzo niskim poziomie pozostałości, do stosowania na małych i dużych powierzchniach.

Icon with a checkmark in the center

Niski poziom pozostałości, bez spłukiwania

Formuła o niskim poziomie pozostałości umożliwia wydajną dezynfeckję, która nie wymaga przecierania alkoholem lub wodą po stosowaniu — to usprawnienie procesów mycia i dezynfekcji.

Mop icon

Gotowe do użycia chusteczki do mopa

Impregnowane chusteczki eliminują potrzebę stosowania systemów mopów i wiader, są gotowe do użycia i idealnie nadają się do usprawnienia zgodnych z przepisami protokołów czyszczenia większych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych.

Shield with a check mark icon

Podłoże klasy premium

Wysokiej jakości poliestrowo-celulozowe chusteczki do mopa to sterylne, gotowe do użycia chusteczki do codziennej dezynfekcji, w opakowaniu z odrywanym paskiem, przeznaczone do dużych powierzchni.

Three diamond shapes icon

Sterylna produkcja w standardzie pomieszczeń sterylnych

Mieszanka środków biobójczych jest filtrowana do 0,2 mikrona i sterylnie napełniana w warunkach przepływu laminarnego klasy A oraz pakowana w worki w pomieszczeniu sterylnym klasy B. Do każdej partii dołączane są certyfikaty analizy i sterylności.

Jednostka sprzedaży Wielkość produktu Obszar zastosowań
10 opakowań zawiera 20 szmatek do mopa 420 x 200 mm
Do stosowania na dużych i małych twardych powierzchniach, w tym do przenoszenia materiałów.

Gotowe do użycia chusteczki Klerwipe™ Sporicidal Low Residue Peroxide Mop Wipes, Klerwipe™ Sporicidal Low Residue Peroxide Pouch Wipes with WFI oraz Klercide™ Sporicidal Low Residue Peroxide RTU.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami