Klercide™ Sporicidal Low Residue Peroxide – Blended with WFI

Klercide™ Sporicidal Low Residue Peroxide – Blended with WFI

Mieszanka wysokiej czystości 6% nadtlenku wodoru i wody do iniekcji (Water for Injection, WFI). Ecolab Klercide™ Sporicidal Low Residue Peroxide został specjalnie zaprojektowany do obszarów, w których wymagane jest zastosowanie bezpiecznego środka sporobójczego na niskim poziomie, pozostawiającego bardzo niewielki osad. Mieszanka środków biobójczych jest filtrowana do 0,2 mikrona i sterylnie napełniana w przepływie laminarnym klasy A oraz potrójnie pakowana w pomieszczeniu sterylnym klasy B / ISO klasy 5.

Uwaga: Ten produkt nie jest zarejestrowany jako środek sporobójczy ani dezynfekcyjny w Ameryce Północnej.

Cechy i korzyści

  • Zastosowanie: Codzienna dezynfekcja dużych i małych powierzchni, w tym między innymi obszarów mających styczność z produktem, a także dezynfekcja transferowa.
  • Działanie: Bakteriobójczy, drożdżobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy i sporobójczy
  • Osady: Produkt pozostawia niewielką ilość osadu. Gwarantowany poziom endotoksyn: <0,25 EU>
  • Format: Butelka z rozpylaczem zawiera opatentowany system SteriShield™ Delivery System (SDS), który zapewnia sterylność zawartości przez cały czas użytkowania. Dostępny z butelką z rozpylaczem lub w zakręcanym pojemniku. Wszystkie formaty są pakowane potrójnie.
  • Zgodność: Nadaje się do mycia różnych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych oraz jest kompatybilny z serią produktów Klercide™ i Klerwipe™.
Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami