Klercide™ Low Residue Quat Concentrate

Klercide™ Low Residue Quat Concentrate

Unikalna formuła minimalizująca pozostałości i częstotliwość spłukiwania.

Usprawnij procedury mycia i dezynfekcji w wysokiej jakości pomieszczeniach sterylnych oraz krytycznych obszarach produkcyjnych, zmniejszając częstotliwość spłukiwania dzięki aktywnej czwartorzędowej formule amoniowej, która zapewnia skuteczne mycie i dezynfekcję w niskich stężeniach.

Podstawowa specyfikacja produktu

Test tubes icon

Formuła Quat o minimalnym stopniu pozostałości

Aktywna cząsteczka czwartorzędowego jonu amonowego jest skuteczna w niskich stężeniach, kumuluje pozostałości w znacznie mniejszym stopniu niż inne biocydy oraz wykazuje niekorozyjną kompatybilność materiałową w większości zastosowań w pomieszczeniach sterylnych.

Icon with a checkmark in the center

Skrócenie czasu i kosztów mycia

Pomaga zmniejszyć potrzebę częstego lub codziennego usuwania osadów, usprawniając protokoły mycia, co zmniejsza koszty pracy i nakłady czas związane z częstszym spłukiwaniem — dzięki czemu idealnie nadaje się do mycia i dezynfekcji dużych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych.  Ten sterylny, skuteczny koncentrat do codziennej dezynfekcji  jest łatwy w użyciu — rozcieńczony  w stosunku 1:3. Ma niski stopień gromadzenia się pozostałości na dużych powierzchniach.

 
Shield with a check mark icon

Zminimalizuj zagrożenia związanie z pozostałościami środków

Formuła bez fenoli nie ma ostrzeżeń o zagrożeniach i nie wymaga stosowania środków ochrony indywidualnej, jeśli jest stosowana zgodnie z instrukcjami na etykiecie. Formuła pozostawiająca po sobie minimalne osady ogranicza także ryzyko poślizgnięcia się lub upadku związane z gromadzeniem się lepkich pozostałości środków.

 

Open box icon

Wygodne opakowanie

Środek podwójnie zapakowany, aby usprawnić przenoszenie do innych obszarów.

Icon representing promoting

Sterylna produkcja

Mieszanka środków biobójczych jest filtrowana do 0,2 mikrona i sterylnie napełniana w przepływie laminarnym klasy A oraz podwójnie pakowana w pomieszczeniu sterylnym klasy B. Do każdej partii dołączane są certyfikaty analizy i sterylności.

Jednostka sprzedaży Obszar zastosowań

4 butelki o pojemności 5 l

Do stosowania na podłogach, ścianach i twardych powierzchniach

Jeśli szukasz gotowych do użycia produktów, sprawdź Klercide™ Low Residue Quat RTU, koncentraty Klercide™ Low Residue Quat Unit Dose i Metered Dose oraz szmatki do mopów i chusteczki w saszetkach Klerwipe™ Low Residue Quat.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami