Ecolab Klercide™ Low Residue Quat UDC

Klercide™ Low Residue Quat – Dawka jednostkowa koncentratu (z wodą do iniekcji)

Unikalna formuła minimalizująca pozostałości i częstotliwość spłukiwania.

Usprawnij procedury mycia i dezynfekcji w pomieszczeniach sterylnych oraz krytycznych  obszarach produkcyjnych, zmniejszając częstotliwość spłukiwania dzięki aktywnej czwartorzędowej formule amoniowej, która zapewnia skuteczne mycie i dezynfekcję w niskich stężeniach.

Podstawowa specyfikacja produktu

Test tubes icon

Formuła Quat o minimalnym stopniu pozostałości

Aktywna cząsteczka czwartorzędowego amonu jest skuteczna w niskich stężeniach, ze znacznie mniejszą akumulacją pozostałości niż inne biocydy, z niekorozyjną kompatybilnością materiałową do stosowania w większości zastosowań w pomieszczeniach sterylnych.

 
Clock Icon

Skrócenie czasu i kosztów mycia oraz dezynfekcji

Pomaga zmniejszyć potrzebę częstego lub codziennego usuwania osadów, usprawniając protokoły mycia, co zmniejsza koszty pracy i nakłady czas związane z częstszym spłukiwaniem — dzięki czemu idealnie nadaje się do mycia i dezynfekcji dużych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych. Ten sterylny, skuteczny koncentrat do codziennej dezynfekcji  jest łatwy w użyciu – dawka 100 ml tworzy 5 litrów gotowego do użycia środka dezynfekującego. Ma niski stopień gromadzenia się pozostałości na dużych powierzchniach.

Icon representing promoting

Zminimalizuj zagrożenia związanie z pozostałościami środków

Formuła bez fenoli nie ma ostrzeżeń o zagrożeniach i nie wymaga stosowania środków ochrony indywidualnej, jeśli jest stosowana zgodnie z instrukcjami na etykiecie. Formuła pozostawiająca minimalną ilość osadów ogranicza również ryzyko poślizgnięcia się i upadku związane z gromadzeniem się lepkich pozostałości.

Three diamond shapes icon

Sterylna produkcja

Mieszanka środków biobójczych jest filtrowana do 0,2 mikrona i sterylnie napełniana w warunkach przepływu laminarnego klasy A oraz podwójnie pakowana w worki w grupach 5 szt. w pomieszczeniu sterylnym klasy B. Do każdej partii dołączane są certyfikaty analizy i sterylności.

Jednostka sprzedaży Obszar zastosowań

50 butelek po 100 ml*
*Butelki mają pojemność 150 ml, ale zawierają 100 ml płynu dla ułatwienia rozcieńczania.

Do stosowania na podłogach, ścianach i twardych powierzchniach.

Jeśli szukasz gotowych do użycia produktów, sprawdź Klercide™ Low Residue Quat RTU, Klercide™ Low Residue Quat Metered Dose, Klercide™ Low Residue Quat Concentrate oraz ściereczki do mopa i chusteczki w saszetce Klerwipe™ Low Residue.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami