1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Klercide™ – Produkty biobójcze i dezynfekujące do sterylnych pomieszczeń
  5. Klercide™ Sporicidal Active Chlorine (Unit Dose Concentrate)
Klercide™ Sporicidal Active Chlorine (Unit Dose Concentrate)

Klercide™ Sporicidal Active Chlorine (Unit Dose Concentrate)

Ecolab Klercide™ Sporicidal Active Chlorine to skuteczny środek sporobójczyo szerokim spektrum działania, do stosowania rotacyjnego na dużych powierzchniach. Został specjalnie opracowany, aby pomóc w usuwaniu zanieczyszczeń mikrobiologicznych, które najczęściej występują w środowisku pomieszczeń sterylnych, w tym trudnych do usunięcia przetrwalników bakterii. Tabletki zawierające aktywny chlor są sterylizowane końcowo za pomocą promieniowania gamma i pakowane w podwójne torebki w pomieszczeniu sterylnym klasy C / ISO 5.

Cechy i korzyści

  • Zastosowanie: Sporadyczna dezynfekcja dużych i małych powierzchni oraz dezynfekcja po okresie wzmożonej pracy i przestojach.
  • Działanie: Bakteriobójczy, drożdżobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy i sporobójczy
  • Format: Dostępny w postaci okrągłego pojemnika z tabletkami. Ten format jest podwójnie pakowany.
  • Zgodność: Nadaje się do mycia różnych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych oraz jest kompatybilny z serią produktów Klercide™ i Klerwipe™.

 

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

No related solution pages were found.