Klercide™ Sporicidal Active Chlorine (Unit Dose Concentrate)

Klercide™ Sporicidal Active Chlorine (Unit Dose Concentrate)

Skuteczny, wszechstronny, wysokowydajny, niekorozyjny środek sporobójczy w tabletkach jednostkowych.

Klercide™ Sporicidal Active Chlorine Unit Dose Concentrate to sterylny roztwór podchlorynu o doskonałym szerokim spektrum działania, opracowany specjalnie w celu zapewnienia skuteczności przeciwko rodzajom zanieczyszczeń mikrobiologicznych, które najprawdopodobniej występują w środowisku pomieszczeń sterylnych, w tym trudnym do usunięcia zarodnikom bakterii.

Podstawowa specyfikacja produktu

Test tubes icon

Wysoce skuteczny środek sporobójczy

Szerokie spektrum działania, obejmujące zarodniki bakterii, charakteryzuje się szybkim tempem zabijania, dzięki czemu jest szczególnie odpowiedni tam, gdzie wymagana jest wysoka aktywność sporobójcza przy krótkim czasie kontaktu. Nie są wymagane żadne dodatkowe aktywatory. Doskonała kompatybilność materiałowa z szeroką gamą powszechnie spotykanych powierzchni w pomieszczeniach czystych.

Shield with a check mark icon

Precyzyjny

Produkt jest dostarczany w postaci 17 x 10 g tabletek, aby umożliwić prawidłowe dozowanie za każdym razem. Tabletki musujące zostały zaprojektowane tak, aby szybko się rozpuszczały, tworząc sporobójczy roztwór dezynfekujący odpowiedni do zwalczania większości zanieczyszczeń mikrobiologicznych, które mogą występować w środowisku pomieszczeń czystych.

Open box icon

Łatwy

Pojedyncza dawka jednostkowa 17 x 10 g tabletek ogranicza manipulację i zapewnia precyzyjne rozcieńczenie. Nie wymaga filtracji. W rezultacie otrzymujemy bardzo ekonomiczne, proste rozwiązanie dla szerokiego zakresu wyzwań związanych z kontrolą zanieczyszczeń w pomieszczeniach czystych.

Icon representing promoting

Sterylna produkcja

Tabletki z aktywnym chlorem są pakowane w podwójne worki w pomieszczeniu czystym klasy C, a następnie sterylizowane za pomocą promieniowania gamma.  Certyfikaty analizy i sterylności są dostępne dla każdej partii.

Jednostka sprzedaży Obszar zastosowań
12 tubek po 170 g  Do stosowania na podłogach, ścianach i twardych powierzchniach.

Jeśli szukasz gotowego do użycia produktu, sprawdź Klercide™ Sporicidal Active Chlorine RTU.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami