1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Klercide™ – Produkty biobójcze i dezynfekujące do sterylnych pomieszczeń
  5. Klercide™ Low Residue Peroxide zmieszany z WFI
Klercide™ Low Residue Peroxide – Blended with DI

Klercide™ Low Residue Peroxide – Blended with DI

Ecolab Klercide Sporicidal Low Residue Peroxide został zmieszany z wodą demineralizowaną i zawiera 6% nadtlenek wodoru, który zapewnia działanie sporobójcze przy dłuższym czasie kontaktu. Mieszanka środków biobójczych jest filtrowana do 0,2 mikrona i sterylnie napełniana w przepływie laminarnym klasy A oraz podwójnie pakowana w pomieszczeniu sterylnym klasy B.

Cechy i korzyści

  • Zastosowanie: Codzienna dezynfekcja dużych i małych powierzchni, w tym dezynfekcja transferowa.
  • Działanie: Bakteriobójczy, drożdżobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy i sporobójczy
  • Osady: Produkt pozostawia niewielką ilość osadu.
  • Format: Butelka z rozpylaczem zawiera opatentowany system SteriShield™ Delivery System (SDS), który zapewnia sterylność zawartości przez cały czas użytkowania. Dostępny w różnych formatach, w tym butelki z rozpylaczem, pojemników z zakrętką oraz impregnowanych chusteczek i ściereczek do mopa. Wszystkie formaty są pakowane podwójnie.
  • Zgodność: Nadaje się do mycia różnych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych oraz jest kompatybilny z serią produktów Klercide™ i Klerwipe™.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

No related solution pages were found.