Klercide™ Low Residue Quat Metered Dose Concentrate

Klercide™ Low Residue Quat Metered Dose Concentrate

Niskopozostałościowy środek dezynfekujący o szerokim spektrum działania.

Koncentrat dezynfekcyjny do codziennego stosowania na dużych powierzchniach, do rozcieńczenia w proporcjach 1:49, z działaniem o niskim nagromadzeniu osadu.

Podstawowa specyfikacja produktu

Test tubes icon

Skuteczność o szerokim spektrum działania

Koncentrat w odmierzonej dawce może być skutecznie stosowany jako środek odkażający, dezynfekujący i grzybobójczy (w zależności od rozcieńczenia) na twardych, nieporowatych powierzchniach – opracowany do użytku w pomieszczeniach czystych, krytycznych środowiskach produkcyjnych i innych kontrolowanych obszarach.

Icon with a checkmark in the center

Formuła Quat o minimalnym stopniu pozostałości

Aktywna cząsteczka czwartorzędowego amonu jest skuteczna w niskich stężeniach, ze znacznie mniejszą akumulacją pozostałości niż inne biocydy, z niekorozyjną kompatybilnością materiałową do stosowania w większości zastosowań w pomieszczeniach sterylnych.
Shield with a check mark icon

Prosta i skuteczna dezynfekcja na co dzień

Łatwy w użyciu sterylny koncentrat do codziennej dezynfekcji, do rozcieńczania w stosunku 1:49, z niskim efektem gromadzenia się pozostałości na dużych powierzchniach.

Icon representing promoting

Sterylna produkcja

Mieszanka środków biobójczych jest filtrowana do 0,2 mikrona i sterylnie napełniana w przepływie laminarnym klasy A oraz podwójnie pakowana w pomieszczeniu sterylnym klasy B. Do każdej partii dołączane są certyfikaty analizy i sterylności.

 
Jednostka sprzedaży Obszar zastosowań
2 butelki z nakrętką x 5 l
Do stosowania na podłogach, ścianach, twardych powierzchniach i do transportowania materiałów.

Gotowe do użycia produkty Klercide™ Low Residue Quat RTU, jednostkowa dawka Klercide™ Low Residue Quat, koncentrat Klercide™ Low Residue Quat oraz chusteczki i ściereczki do mopa Klerwipe™ Low Residue Quat.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami