Klerwipe™ Sporicidal Enhanced Peroxide - Pouch Wipes

Chusteczki w saszetkach Klercide™ Sporicidal Enhanced Peroxide – zmieszane z DI

Unikalna skuteczność sporobójcza z ulepszonym bezpieczeństwem w gotowych do użycia impregnowanych chusteczkach do małych powierzchni.

Sterylne chusteczki z celulozy poliestrowej nasączone unikalną, zatwierdzoną przez BPR, ulepszoną mieszanką 1,5% nadtlenku wodoru z wodą dejonizowaną (DI), opatentowaną formułą zapewniającą sprawdzoną skuteczność dezynfekcji, zwiększone bezpieczeństwo, doskonałą kompatybilność materiałową i akceptację użytkownika.

Podstawowa specyfikacja produktu

Hand wiping icon

Gotowe do użycia

Chusteczki o niskiej zawartości cząstek stałych i niskim napięciu powierzchniowym, które zapewniają optymalne rozprowadzanie środka dezynfekującego w celu łatwej, kontrolowanej ilościowo aplikacji na małych obszarach.

Icon with a checkmark in the center

Bezpieczniejszy środek sporobójczy

Bezpieczne dla środowska – z unikalną biodegradowalną formułą; Bezpieczny dla operatorów – brak specjalnych wymogów PPE i ostrzegawczych piktogramów; Bezpieczny dla powierzchni - doskonała kompatybilność materiału z szeroką gamą powszechnie spotykanych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych.

Shield with a check mark icon

Łatwość korzystania z zatwierdzoną przez BPR wydajnością

Zapewniają lepszy kontakt z powierzchnią dzięki włączeniu środka powierzchniowo czynnego do preparatu, co pozwala na większą łatwość użycia, a jednocześnie są skuteczne w zwalczaniu grzybów, prątków, drożdży, wirusów i zarodników bakterii przy jednoczesnym niemęczącym zapachu.

Icon representing promoting

Sterylna produkcja w standardzie pomieszczeń sterylnych

Chusteczki są produkowane przy użyciu Klercide™ Sporicidal Enhanced Peroxide. Mieszanka środków biobójczych jest filtrowana do 0,2 mikrona i sterylnie napełniana w warunkach przepływu laminarnego klasy A oraz pakowana w worki w pomieszczeniu sterylnym klasy B. 

Pakowane w pomieszczeniach sterylnych i podwójnie pakowane, z certyfikatami analizy i sterylności dostępnymi dla każdej partii.

Jednostka sprzedaży Wielkość produktu Obszar zastosowań

20 opakowań z 15 chusteczkami w saszetkach

200 x 200 mm
Do stosowania na dużych i małych twardych powierzchniach, w tym do przenoszenia materiałów

Jeśli szukasz gotowego do użycia produktu, sprawdź nasze chusteczki i ściereczki do mopów Klercide™ Sporicidal Enhanced Peroxide RTU i Sporicidal Enhanced Peroxide.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami