Klerwipe™ Sporicidal Enhanced Peroxide - Pouch Wipes

Klerwipe™ Sporicidal Enhanced Peroxide - Mop Wipes

Ecolab Klerwipe™ Sporicidal Enhanced Peroxide to sterylne chusteczki o niskiej zawartości cząsteczek stałych do mopa, nasączone ulepszoną mieszanką 1,5% nadtlenku wodoru. Mieszanka środków biobójczych jest filtrowana do 0,2 mikrona i sterylnie napełniana w warunkach przepływu laminarnego klasy A oraz pakowana w worki w pomieszczeniu sterylnym klasy B. Te sterylne, gotowe do użycia, bezpieczniejsze ściereczki do mopa ze środkiem sporobójczym nadają się do stosowania rotacyjnego na dużych powierzchniach i są dostępne w opakowaniu do wielokrotnego zamykania.

Cechy i korzyści

  • Zastosowanie: Codzienna dezynfekcja dużych powierzchni.
  • Działanie: Bakteriobójczy, drożdżobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy i sporobójczy
  • Forma: Dostępne jako chusteczki do mopa. Ten format jest podwójnie pakowany.
  • Zgodność: Nadaje się do mycia różnych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych oraz jest kompatybilny z serią produktów Klercide™ i Klerwipe™.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

No related solution pages were found.