Klerwipe™ Sporicidal Enhanced Peroxide - Pouch Wipes

Chusteczki do mopa Klerwipe™ Sporicidal Enhanced Peroxide

Unikalna skuteczność sporobójcza z poprawą bezpieczeństwa w gotowych do użycia impregnowanych chusteczkach do mopa do stosowania na dużych powierzchniach.

Sterylne, poliestrowe chusteczki celulozowe impregnowane unikalną, zatwierdzoną przez BPR mieszanką 1,5% nadtlenku wodoru z wodą dejonizowaną, opatentowaną biodegradowalną formułą oferującą sprawdzoną skuteczność dezynfekcji, zwiększone bezpieczeństwo, doskonałą kompatybilność materiałową oraz akceptację przez użytkowników.

Podstawowa specyfikacja produktu

Mop icon

Gotowe do użycia chusteczki do mopa

Impregnowane poliestrowo-celulozowe chusteczki do mopa o niskim napięciu powierzchniowym, zapewniające optymalne rozprowadzenie środka dezynfekcyjnego. Szczególnie przydatne w miejscach, gdzie systemy oparte na kubełkach są trudne w użyciu i generują dodatkowe koszty.

Icon with a checkmark in the center

Bezpieczniejszy środek sporobójczy

Bezpieczne dla środowska – z unikalną biodegradowalną formułą; Bezpieczny dla operatorów – brak specjalnych wymogów PPE i ostrzegawczych piktogramów; Bezpieczny dla powierzchni - doskonała kompatybilność materiału z szeroką gamą powszechnie spotykanych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych.

Shield with a check mark icon

Łatwość korzystania z zatwierdzoną przez BPR wydajnością

Zapewniają lepszy kontakt z powierzchnią dzięki włączeniu środka powierzchniowo czynnego do preparatu, co pozwala na większą łatwość użycia, a jednocześnie są skuteczne w zwalczaniu grzybów, prątków, drożdży, wirusów i zarodników bakterii przy jednoczesnym niemęczącym zapachu.

Icon representing promoting

Sterylna produkcja w standardzie pomieszczeń sterylnych

Chusteczki są produkowane przy użyciu Klercide™ Sporicidal Enhanced Peroxide. Mieszanka środków biobójczych jest filtrowana do 0,2 mikrona i sterylnie napełniana w warunkach przepływu laminarnego klasy A oraz pakowana w worki w pomieszczeniu sterylnym klasy B. 

Pakowane w pomieszczeniach sterylnych i podwójnie pakowane, z certyfikatami analizy i sterylności dostępnymi dla każdej partii.

Jednostka sprzedaży Wielkość produktu Obszar zastosowań

10 opakowań zawiera 20 szmatek do mopa

450 x 220 mm Do stosowania na dużych powierzchniach

Gotowe do użycia chusteczki Klercide™ Sporicidal Enhanced Peroxide RTU i chusteczki w saszetce Klercide™ Sporicidal Enhanced Peroxide.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami