1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Klerwipe™ – Woreczki z alkoholem i szmatki do mopa do sterylnych pomieszczeń
  5. Klerwipe™ 70/30 IPA Blended with DI - Pouch Wipes
Klerwipes™ Tub and Pouch wipes

Klerwipe™ 70/30 IPA Blended with DI - Pouch Wipes

Ecolab Klerwipe™ 70/30 IPA to sterylne chusteczki o niskiej zawartości cząstek stałych, nasączone 70% alkoholem izopropylowym zmieszanym z wodą demineralizowaną. Mieszanka alkoholi jest filtrowana do 0,2 mikrona, a następnie napełniana i pakowana w podwójne worki w pomieszczeniu sterylnym klasy C / ISO 5 i poddawana sterylizacji końcowej promieniowaniem gamma. Te sterylne, gotowe do użycia chusteczki są przeznaczone do małych powierzchni i dostępne w zamykanej saszetce z napisem Klertear™ na zewnętrznej stronie opakowania lub w okrągłym pojemniku*.

*Produkt w okrągłym pojemniku nie jest dostępny w Ameryce Północnej.

Cechy i korzyści

  • Zastosowanie: Codzienna dezynfekcja dużych i małych powierzchni, w tym dezynfekcja rękawiczek, dezynfekcja transferowa oraz usuwanie osadów.
  • Działanie: Bakteriobójcze, drożdżobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.
  • Format: Dostępne w woreczkach, okrągłych pojemnikach* i w postaci ściereczek do mopa. Wszystkie formaty są pakowane podwójnie.
  • Zgodność: Nadaje się do mycia różnych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych oraz jest kompatybilny z serią produktów Klercide™ i Klerwipe™.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

No related solution pages were found.