Klerwipes™ Tub and Pouch wipes

Klerwipe™ 70/30 IPA – chusteczki w saszetkach (mieszane z DI)

Do dezynfekcji małych powierzchni i sprzętu.

Gotowe do użycia sterylne chusteczki przeznaczone do dezynfekcji pomieszczeń sterylnych. Chusteczki Klerwipes™ są dostępne jako chusteczki w 100% poliestrowe lub niskocząsteczkowe chusteczki celulozowe poliestrowe, które są bardzo chłonne i pozostają mokre przez cały czas użytkowania, zapewniając równomierną aplikację alkoholu na całej powierzchni.

Podstawowa specyfikacja produktu

Test tubes icon

Stała skuteczność

Sterylne chusteczki o niskiej zawartości cząstek stałych impregnowane 70% alkoholem izopropylowym zmieszanym z wodą dejonizowaną. Te sterylne, gotowe do użycia chusteczki do małych powierzchni, są dostępne w zamykanej saszetce z napisem Klertear™ na zewnętrznej stronie opakowania lub pojemnika.

Icon with a checkmark in the center

Prosta i wydajna codzienna dezynfekcja

Niezawodne chusteczki Klerwipe™ 70/30 IPA, zaprojektowane w celu usprawnienia codziennej dezynfekcji małych powierzchni.

Hand wiping icon

Chusteczki wysokiej jakości

Impregnowane chusteczki są idealne do użytku w krytycznych zastosowaniach przetwórczych, w tym w przetwarzaniu aseptycznym, RAB, na powierzchniach mających kontakt z produktem i innych sterylnych obszarach.

Open box icon

Wygodne opakowanie

Podwójnie pakowane, aby usprawnić przenoszenie do obszarów o podwyższonej klasie czystości, z opakowaniem zaprojektowanym z myślą o łatwej obsłudze w rękawiczkach

Three diamond shapes icon

Sterylna produkcja

Mieszanka alkoholowa jest filtrowana do 0,2 mikrona, a następnie napełniana i pakowana w podwójne worki w pomieszczeniu sterylnym klasy C przed ostateczną sterylizacją promieniowaniem gamma. Każda partia posiada certyfikat analizy i napromieniowania.

Jednostka sprzedaży Wielkość produktu Nasączony materiał Obszar zastosowań
  • 20 saszetki x 15 saszetka chusteczki
  • 15 saszetek x 10 chusteczek
  • 15 opakowań x 100 chusteczek w opakowaniu
  • 15 opakowań x 200 chusteczek w opakowaniu
  • 200 mm x 200 mm chusteczka w saszetce
  • 300 mm x 300 mm chusteczka w saszetce
  • 200 mm x 230 mm chusteczka w opakowaniu
Dostępne jako: niskocząsteczkowe (45% poliester, 55% celuloza), 100% dzianina poliestrowa, włóknina. Do użycia na twardych powierzchniach.

Gotowe do użycia chusteczki Klercide™ 70/30 IPA RTU i ściereczki do mopa Klerwipe™ 70/30 IPA Mop Wipes.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami