1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Klerwipe™ – Woreczki z alkoholem i szmatki do mopa do sterylnych pomieszczeń
  5. Klerwipe™ 70/30 IPA Blended with WFI – Pouch Wipes
Klerwipe™ 70/30 IPA Blended with WFI - Pouch Wipes

Klerwipe™ 70/30 IPA Blended with WFI - Pouch Wipes

Ecolab Klerwipe™ 70/30 IPA - Blended with Water for Injection (WFI) Pouch Wipes są sterylnymi, wstępnie wypranymi chusteczkami wykonanymi w 100% z grubego poliestru, nasączonymi 70% alkoholem izopropylowym zmieszanym z wodą do iniekcji (WFI) o gwarantowanym poziomie endotoksyn poniżej 1 EU na chusteczkę. Mieszanka alkoholi jest filtrowana do 0,2 mikrona, a następnie napełniana i potrójnie pakowana w pomieszczeniu sterylnym klasy C / ISO 5 przed jej ostateczną sterylizacją promieniowaniem gamma. Chusteczki zapakowane są w zamykanej saszetce z materiałem Klertear™ na zewnętrznym zamknięciu i przeznaczone do małych, często eksploatowanych powierzchni.

Cechy i korzyści

  • Zastosowanie: Codzienna dezynfekcja małych powierzchni, obszarów mających styczność z produktami, dezynfekcja rękawiczek, dezynfekcja transferowa i usuwanie osadów.
  • Działanie: Bakteriobójcze, drożdżobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.
  • Pozostałości: Produkt o niskim profilu pozostałości. Gwarantowany poziom endotoksyn: <0,25 EU>
  • Format: Dostępne w formie woreczków z chusteczkami. Ten format jest potrójnie pakowany.
  • Zgodność: Nadaje się do mycia różnych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych oraz jest kompatybilny z serią produktów Klercide™ i Klerwipe™.

 

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

No related solution pages were found.