Klerwipe Tub Pouch Wipes

Chusteczki Klerwipe™ 70/30 Denatured Ethanol

Do dezynfekcji małych powierzchni i sprzętu.

Gotowe do użycia, sterylne chusteczki do dezynfekcji w pomieszczeniach sterylnych. Klerwipes™ to chusteczki poliestrowo-celulozowe o niskiej zawartości cząstek stałych, które są bardzo chłonne oraz pozostają mokre przez cały czas użytkowania, zapewniając równomierne rozprowadzenie alkoholu na całej powierzchni.

Podstawowa specyfikacja produktu

Test tubes icon

Stała skuteczność

Sterylne chusteczki o niskiej zawartości cząstek stałych impregnowane 70% denaturowanym etanolem zmieszanym z wodą dejonizowaną. Te sterylne, gotowe do użycia chusteczki do małych powierzchni, są dostępne w zamykanych saszetkach z fukcją otwierania Klertear™ na zewnętrznej stronie opakowania lub w okrągłych pojemnikach.

Shield with a check mark icon

Prosta i wydajna codzienna dezynfekcja

Zaufany środek   Klercide™ 70/30 Denatured Ethanol, zaprojektowany do usprawnienia codziennej dezynfekcji małych powierzchni.

Hand wiping icon

Chusteczki wysokiej jakości

Nasączone chusteczki są idealne do stosowania w najważniejszych zastosowaniach przemysłowych.

Open box icon

Wygodne opakowanie

Podwójnie lub potrójnie pakowane, aby usprawnić przenoszenie do obszarów o wysokiej jakości, z opakowaniem zaprojektowanym z myślą o łatwej obsłudze w rękawiczkach.

Icon representing promoting

Sterylna produkcja

Mieszanka alkoholu jest filtrowana do 0,2 mikrona, a następnie napełniana i podwójnie pakowana w pomieszczeniu czystym klasy C przed końcową sterylizacją za pomocą promieniowania gamma. Zgrzewane ultradźwiękowo oraz sterylizowane promieniowaniem gamma; do każdej partii dołączone są certyfikaty analizy i napromieniowania.

Jednostka sprzedaży Wielkość produktu Nasączony materiał Obszar zastosowań
  • 20 saszetki x 15 chusteczki
  • 20 saszetek x 10 chusteczek
  • 15 saszetek x 10 chusteczek
  • 15 opakowań x 100 chusteczek
  • 15 opakowań x 200 chusteczek
  • chusteczki 200 mm x 200 mm
  • chusteczki 300 mm x 300 mm
  • chusteczki 200 mm x 230 mm
  • Niska zawartość cząstek stałych (45% poliester, 55% celuloza)
  • 100% włókniny poliestrowej
Do użytku na twardych powierzchniach

Jeśli szukasz gotowych do użycia produktów, sprawdź Klercide™ Denatured Ethanol RTU oraz ściereczki do mopa Klerwipe™ Denatured Ethanol.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami