1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Klerwipe™ – Woreczki z alkoholem i szmatki do mopa do sterylnych pomieszczeń
  5. Klerwipe™ Denatured Ethanol Pouch Wipes
Klerwipe Tub Pouch Wipes

Klerwipe™ 70/30 Denatured Ethanol - Pouch Wipes

Ecolab Klerwipe 70/30 Denatured Ethanol Pouch Wipes są sterylnymi chusteczkami o niskiej zawartości cząstek stałych, które zostały nasączone 70% skażonym etanolem zmieszanym z wodą demineralizowaną (DI). Mieszanka alkoholowa jest filtrowana do 0,2 mikrona, a następnie napełniana i pakowana w podwójne worki w pomieszczeniu sterylnym klasy C przed ostateczną sterylizacją promieniowaniem gamma. Te sterylne, gotowe do użycia chusteczki do małych powierzchni, są dostępne w zamykanej saszetce z napisem Klertear™ na zewnętrznej stronie opakowania lub pojemnika.

Cechy i korzyści

  • Zastosowanie: Codzienna dezynfekcja dużych i małych powierzchni, w tym dezynfekcja rękawiczek, dezynfekcja transferowa oraz usuwanie osadów.
  • Działanie: Bakteriobójcze, drożdżobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.
  • Format: Dostępne w woreczkach, okrągłych pojemnikach i jako ściereczki do mopa. Wszystkie formaty są pakowane podwójnie.
  • Zgodność: Nadaje się do mycia różnych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych oraz jest kompatybilny z serią produktów Klercide™ i Klerwipe™.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

No related solution pages were found.