Klerwipe 7030 IPA with Dionized Water

Klerwipe™ 70/30 IPA blended with DI – Chusteczki w saszetce
(100% poliester)

Ecolab Klerwipe 70/30 IPA to sterylne chusteczki w 100% z dzianiny poliestrowej, nasączone 70/30 IPA zmieszanym z wodą demineralizowaną. Alkohol jest filtrowany do poziomu 0,2 mikrona, a następnie nasącza się nim chusteczki, które są pakowane podwójnie w pomieszczeniu sterylnym klasy C (ISO 7) i napromieniane przy zastosowaniu zatwierdzonego procesu dawką nie mniejszą niż 25 kGy. Klerwipe 70/30 IPA jest szybkim rozwiązaniem do dezynfekcji małych powierzchni i sprzętu. Opakowanie w formie woreczka zawiera 30 chusteczek o wysokiej chłonności, umożliwiających równomierne nanoszenie środka. Klerwipe 70/30 IPA nie zawiera chemicznych substancji wiążących, dzięki czemu po każdym użyciu nie pozostawia niepożądanych osadów chemicznych na powierzchni.

Cechy i korzyści

  • Wydajność: Duże opakowanie idealne do częstego stosowania.
  • Zdrowie i bezpieczeństwo: Brak konieczności rozpylania i wycierania ogranicza ryzyko wdychania lotnych związków organicznych.
  • Zastosowanie: Do użytku na małych powierzchniach w sterylnych pomieszczeniach.
  • Działanie: Bakteriobójcze, drożdżobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze.
  • Format: Dostępne w formie woreczków z chusteczkami. Otwarcie i ponowne zamykanie z ochronnym paskiem.
  • Zgodność: Produkt nadaje się do mycia różnych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych oraz jest kompatybilny z serią produktów Klercide™ i Klerwipe™.
Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.