Klerwipe™ 70/30 IPA Mop Wipes

Klerwipe™ 70/30 IPA –
Mop Wipes

Gotowe do użycia ściereczki do dezynfekcji i usuwania pozostałości na dużych powierzchniach.

Usprawnij codzienną dezynfekcję ścian, podłóg i innych dużych powierzchni dzięki prostym w użyciu, niskocząsteczkowym, sterylnym ściereczkom nasączonym 70/30 IPA zmieszanym z wodą dejonizowaną.

Podstawowa specyfikacja produktu

Test tubes icon

Stała skuteczność

Sterylne chusteczki o niskiej zawartości cząstek stałych impregnowane 70% IPA zmieszanym z wodą dejonizowaną. Sterylna, gotowa do użycia ściereczka do dużych powierzchni.

Icon with a checkmark in the center

Gotowe do użycia chusteczki do mopa

Impregnowane chusteczki eliminują potrzebę stosowania systemów mopów i wiader, są gotowe do użycia i idealnie nadają się do usprawnienia zgodnych z przepisami protokołów czyszczenia większych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych.

Shield with a check mark icon

Podłoże klasy premium

Wysokiej jakości poliestrowo-celulozowe chusteczki do mopa to sterylne, gotowe do użycia chusteczki do codziennej dezynfekcji, w opakowaniu z odrywanym paskiem, przeznaczone do dużych powierzchni.

Three diamond shapes icon

Sterylna produkcja

Mieszanka alkoholowa jest filtrowana do 0,2 mikrona, a następnie napełniana i pakowana w podwójne worki w pomieszczeniu sterylnym klasy C przed ostateczną sterylizacją promieniowaniem gamma. Każda partia posiada certyfikat analizy i napromieniowania.

Jednostka sprzedaży Wielkość produktu Nasączony materiał Obszar zastosowań
10 saszetek z 20 ściereczkami do mopa 420 mm x 250 mm Dostępne w wersji: niskiej zawartości cząstek stałych (45% poliester, 55% celuloza) Do stosowania na podłogach, ścianach i twardych powierzchniach.

Poznaj nasze gotowe do użycia chusteczki Klercide™ 70/30 IPA RTU i chusteczki w saszetce Klerwipe™ 70/30 IPA Pouch Wipes.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.