Klercide 70/30 IPA

Klercide™ 70/30 IPA - Blended with DI (Filtered)

Ecolab Klercide™ 70/30 Denatured Ethanol to 70% skażony etanol zmieszany z wodą demineralizowaną (DI). Alkohol jest filtrowany do 0,2 mikrona, a następnie napełniany i podwójnie pakowany w sterylnym pomieszczeniu klasy C.

Cechy i korzyści:

  • Zastosowanie: Codzienna dezynfekcja dużych i małych powierzchni, w tym dezynfekcja rękawiczek, dezynfekcja transferowa oraz usuwanie osadów.
  • Działanie: Bakteriobójcze, drożdżobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.
  • Format: Butelka z rozpylaczem zawiera opatentowany system SteriShield™ Delivery System (SDS), który zapewnia sterylność zawartości przez cały czas użytkowania. Dostępny z butelką z rozpylaczem lub w zakręcanym pojemniku. Wszystkie formaty są pakowane podwójnie.
  • Zgodność: Nadaje się do mycia różnych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych oraz jest kompatybilny z serią produktów Klercide™ i Klerwipe™.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

No related solution pages were found.