KlerwipeSterile7030IPABlendedwithWFI_Image_15Wipes200x200_3079420.jpg

Klerwipe™ 70/30 IPA Blended with WFI – Sterylne chusteczki w saszetce
(Poliester/celuloza)

Wycieranie obszarów o znaczeniu krytycznym, na którym można polegać.

Osiągnij niezawodny poziom czyszczenia małych powierzchni o krytycznym znaczeniu dzięki łatwym, wygodnym i bezpiecznym w użyciu sterylnym chusteczkom w saszetkach wstępnie nasączonym 70/30 IPA zmieszanym z wodą do iniekcji (WFI).

Cechy i korzyści

  • Zastosowanie: Mycie małych powierzchni i usuwanie osadów.
  • Pozostałości: Produkt o niskim profilu pozostałości. Gwarantowany poziom endotoksyn: <0,25 EU>
  • Format: Dostępne w formie woreczków z chusteczkami. Ten format jest potrójnie pakowany.
  • Zgodność: Nadaje się do mycia różnych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych oraz jest kompatybilny z serią produktów Klercide™ i Klerwipe™.
Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.