Ecolab Bioquell BQ-EMS

Bioquell BQ-EMS

Karetka może przyjąć wielu pacjentów w krótkim czasie. W tej ograniczonej przestrzeni nieskuteczne czyszczenie może powodować rozprzestrzenianie się mikroorganizmów i zwiększać ryzyko zakażeń u pacjentów oraz personelu. 

Bioquell BQ-EMS od Ecolab pomoże wyeliminować mikroorganizmy. Ten przenośny system biodekontaminacji wykorzystuje pary wodoru do wytworzenia sporobójczego działania 6-log na odsłoniętych powierzchniach.

Cechy Bioquell BQ-EMS

 1. Panel sterowania
  Umieszczony w wytrzymałej walizce i umieszczony na zewnątrz pojazdu steruje bezprzewodowo parownikiem i jednostkami napowietrzania. Wprowadź objętość obszaru, który ma zostać poddany biodekontaminacji i rozpocznij cykl za pomocą przycisku.
 2. Waporyzator nadtlenku wodoru
  Ten lekki, mobilny element wyposażenia rozprasza parę nadtlenku wodoru na odsłoniętą powierzchnię w zamkniętym obszarze.
 3. Jednostki napowietrzania
  Po zakończeniu fazy biodekontaminacji, dwie jednostki napowietrzające o dużej mocy szybko usuwają opary nadtlenku wodoru z zamkniętej przestrzeni. Dzięki temu obszar ten pozostaje wolny od pozostałości i zapachów.
 4. Ręczny czujnik
  Bezpieczeństwo jest dla Ecolab najważniejsze. Ten czujnik niskiego poziomu nadtlenku wodoru służy do potwierdzenia, że podczas cyklu nie wydostają się żadne opary, a po zakończeniu cyklu można bezpiecznie wejść do pomieszczenia.
Ecolab Bioquell BQ-EMS Components


Dlaczego warto wybrać Bioquell BQ-EMS

Icon for Adaptable

Możliwość dostosowania

Łatwy transport lekkiego systemu z i w pojazdach. Łatwa konfiguracja w każdym miejscu.

Icon displaying complete decontamination

Efektywny

Gazowy nadtlenek wodoru osiąga sporobójczą skuteczność 6-log na powierzchniach w zamkniętym obszarze.

Bioquell icons

Wydajny

Cykle trwają zaledwie 45 minut. Pojazdy są gotowe do użytku od razu po zakończeniu cyklu.

Bioquell icons

Szkolenie

Specjaliści Ecolab przeszkolą i zcertyfikują Państwa personel na miejscu, a w razie potrzeby przeprowadzą kursy przypominające. Każdy operator otrzymuje praktyczne doświadczenie w przygotowaniu pojazdu do biodekontaminacji oraz poznaje protokoły bezpieczeństwa.


Bioquell BQ-EMS jest idealny do:

Emergency vehicles parked in a garage bay

Pojazdów służb ratowniczych

Bioquell BQ-EMS został specjalnie zaprojektowany do stosowania w karetkach pogotowia, wozach strażackich, samochodach policyjnych i innych pojazdach służb ratunkowych.

Photo of the inside of a city bus

Pojazdy zwykłego użytku

Takie jak autobusy i inne pojazdy

Zastanawiają się Państwo, czy system Bioquell BQ-EMS jest odpowiedni dla Państwa zakładu?

Tekst opisu w tym miejscu


Oto jak to działa

Zapraszamy do obejrzenia krok po kroku procesu przygotowania pojazdu ratunkowego do biodekontaminacji.

Potrzebujesz pomocy w finansowaniu?

Nasz partner, EMS Grants Help, może pomóc w uzyskaniu dotacji na opłacenie rozwiązania Bioquell. Pomoże też w napisaniu wniosku. To darmowa usługa dostępna obecnie tylko w Stanach Zjednoczonych.

Aby rozpocząć, odwiedź stronę internetową EMS Grants Help.


Produkty powiązane

Bioquell HPV-AQ

Bioquell HPV-AQ

Ten 35% wodny roztwór nadtlenku wodoru służy do wytwarzania pary nadtlenku wodoru. Ta para powoduje redukcję sporobójczą o 6 log na odsłoniętych powierzchniach.
Wskaźniki biologiczne Bioquell

Wskaźniki biologiczne (BI)

Nasze wskaźniki biologiczne zawierają endospory Geobacillus stearothermophilus, które pomagają zweryfikować proces biodekontaminacji Bioquell.

Wskaźniki chemiczne Bioquell Room (CI)

Wskaźniki chemiczne Bioquell Room (CI)

Potwierdź, że cykl Bioquell osiągnął oczekiwaną dystrybucję pary i wydajność ekspozycji dzięki tym łatwym do odczytania wskaźnikom chemicznym. Papierek wskaźnikowy reaguje na cykl Bioquell i zmienia kolor zgodnie z oczekiwaną skutecznością cyklu wynoszącą 10m3 lub więcej.

Doctor working on a sensitive equipment in a cleanroom

Możliwość stosowania nawet w obecności wrażliwej elektroniki i sprzętów

Gazowy nadtlenek wodoru działa skutecznie na mikrobiologiczne zanieczyszczenia powierzchni, ale jest delikatny dla elektroniki i sprzętu. W przeciwieństwie do metod polegających na pokryciu powierzchni środkiem dezynfekującym i wytarciu pozostałości, nie potrzeba dodatkowych czynności związanych z usuwaniem pozostałości preparatu. Bioquell jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności biodekontaminacji pomieszczeń, w których znajduje się sprzęt trudny do wyczyszczenia. Przed użyciem Bioquell w obecności sprzętu elektronicznego należy potwierdzić jego kompatybilność u producenta.

Prośba o wycenę

Szukają Państwo skutecznego sposobu na rutynową biodekontaminację pojazdów ratownictwa medycznego? Zapraszamy do skorzystania z tego formularza, aby poprosić o wycenę Bioquell BQ-EMS – przenośnego i wytrzymałego systemu dekontaminacji.

Kontakt z Ecolab Life Sciences

Ecolab Life Sciences to zaufany partner w zakresie jakości, bezpieczeństwa i wydajności w produkcji biofarmaceutyków. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Państwu w osiągnięci uwyznaczonych celów i zapewnić możliwość utrzymania się w czołówce branży.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.