Bioquell accessories including biological indicators, chemical indicators, and hydrogen peroxide.

Produkty Bioquell:
Wskaźniki i roztwór nadtlenku wodoru

Technologia Bioquell firmy Ecolab została zaprojektowana tak, aby zapewnić całkowitą redukcję sporobójczą 6 log każdego zamkniętego obszaru. Siłą napędową wszystkich naszych rozwiązań do biodekontaminacji jest Bioquell HPV-AQ, 35% wodny roztwór nadtlenku wodoru.

Zastrzeżona technologia Bioquell zamienia go w parę nadtlenku wodoru, która usuwa skażenia mikrobiologiczne na docelowych powierzchniach. Wskaźniki biologiczne (BI) i wskaźniki chemiczne (CI) firmy Bioquell pomagają zweryfikować skuteczność cyklu biodekontaminacji.

Wskaźniki chemiczne pomieszczenia (CI)

Wskaźniki chemiczne pomieszczenia (CI)

Potwierdź, że cykl Bioquell osiągnął oczekiwaną dystrybucję pary i wydajność ekspozycji dzięki tym łatwym do odczytania wskaźnikom chemicznym. Papierek wskaźnikowy reaguje na cykl Bioquell i zmienia kolor zgodnie z oczekiwaną skutecznością cyklu. Do użytku w pokojach i pomieszczeniach zamkniętych o wymiarach 10 m3 i większych.

Pobierz:

 
Isolator CI Chemical Indicator

Wskaźniki chemiczne izolatora (CI)

Te szybkie wskaźniki chemiczne są przeznaczone dla obszarów zamkniętych mniejszych niż 10 m3. Używaj podczas dekontaminacji izolatorów, BSC, linii napełniania lub małych obszarów, takich jak przejścia i MAL, w celu szybkiego potwierdzenia docelowego rozkładu oparów i wydajności ekspozycji.  

Pobierz:

 
Skaner danych wskaźnika chemicznego Bioquell

Skaner danych wskaźnika chemicznego Bioquell

Użyj tego skanera ze wskaźnikiem chemicznym Bioquell, aby usprawnić prowadzenie dokumentacji i raportowanie. Wystarczy wsunąć zużyty wskaźnik chemiczny do skanera danych, aby określić, czy cykl osiągnął oczekiwaną dystrybucję pary i wydajność ekspozycji. Przechwytuj wymierny wynik gotowy do audytu bez ręcznego wprowadzania danych.

Pobierz:

 
Wskaźniki biologiczne Bioquell

Wskaźniki biologiczne (BI)

Nasze wskaźniki biologiczne (BI) zostały specjalnie zaprojektowane do procesu biodekontaminacji z oparami nadtlenku wodoru Bioquell. Każdy wskaźnik biologiczny jest zaszczepiany standardowymi w branży endosporami Geobacillus stearothermophilus w celu potwierdzenia, że cykl zsotał zredukowany sporobójczo o 6 log.

Pobierz:

 
Bioquell Hydrogen Peroxide Sterilant

Bioquell HPV-AQ

Bioquell HPV-AQ to wysokiej jakości 35% wodny roztwór nadtlenku wodoru o wysokiej czystości. Zaprojektowany do użytku z technologią Bioquell, ten nadtlenek zawiera tylko jedną substancję czynną i jest zgodny z normami regulacyjnymi na całym świecie. W celu zwiększenia bezpieczeństwa i identyfikowalności nasze butelki z nadtlenkiem są śledzone za pomocą tagów RFID, dzięki czemu używany jest tylko zatwierdzony nadtlenek.

Pobierz: