Ecolab Bioquell BQ-EMS Illustration with real components

Dekontaminacja pojazdów służb ratownictwa medycznego

Po przeniesieniu chorego pacjenta z Twojego pojazdu ratunkowego, jak zapewniasz, że przestrzeń jest czysta i gotowa na przyjęcie następnego pacjenta? Bioquell oferuje sprawdzone rozwiązanie do bioodkażania powierzchni wewnątrz pojazdów ratownictwa medycznego.


O naszym rozwiązaniu do biodekontaminacji pojazdów służb ratowniczych

Aby odkazić wnętrze karetki specjalistyczne rozwiązanie Ecolab opiera się na kilku ważnych elementach technologii Bioquell:

Bioquell Image

Ten przenośny, lekki, bezprzewodowy system rozprowadza parę Bioquell HPV-AQ. Ta para pokrywa odsłonięte powierzchnie w tylnej części pojazdu, aby osiągnąć sporobójczość 6-log. Jako środek sterylizujący niszczy i eliminuje wszystkie formy mikrobiologicznego życia w środowisku nieożywionym, w tym wszystkie formy bakterii aktywnych, przetrwalniki bakterii, grzyby, przetrwalniki grzybów i wirusy.

  • W zależności od wielkości pojazdu, cykl biodekontaminacji może trwać od początku do końca zaledwie 45 minut.
  • Sprawdzona zgodność z wrażliwą elektroniką. Dokumentacja dotycząca zgodności dostępna na życzenie.
  • Nie pozostawia po sobie żadnych pozostałości ani intensywnych zapachów.
Bioquell Image

35% wodny roztwór nadtlenku wodoru i zarejestrowany w EPA środek sterylizujący.

Find Bioquell biological indicators (BI), chemical indicators (CI) and 35% hydrogen peroxide.

Wskaźniki chemiczne pomieszczenia Bioquell (CI, Chemical Indicators) pomagają potwierdzić, cykl Bioquell osiągnął oczekiwaną dystrybucję pary i wydajność ekspozycji. Papierek wskaźnikowy reaguje na cykl Bioquell i zmienia kolor zgodnie z oczekiwaną skutecznością cyklu. Do użytku w pokojach i pomieszczeniach zamkniętych o wymiarach 10 m3 i większych.

BQ-EMS jest wyposażony w czujnik niskiego poziomu nadtlenku wodoru do sprawdzenia, czy podczas procesu awaryjnej biodekontaminacji z pojazdu nie wydostaje się para. Czujnik ten pomaga również zapewnić, że pojazd jest bezpieczny do wejścia po zakończeniu cyklu.

Jak działa biodekontaminacja pojazdów służb ratownictwa medycznego

Obejrzyj krok po kroku proces przygotowania pojazdu do biodekontaminacji.

Potrzebujesz pomocy w finansowaniu?

Nasz partner, EMS Grants Help, może pomóc w uzyskaniu dotacji na opłacenie rozwiązania Bioquell. Pomoże też w napisaniu wniosku. To darmowa usługa dostępna obecnie tylko w Stanach Zjednoczonych.

Aby rozpocząć, odwiedź stronę internetową EMS Grants Help.

Studium przypadków w branży ratownictwa medycznego

Dowiedz się, jak dostawcy usług ratownictwa medycznego wykorzystują rozwiązania dekontaminacyjne Bioquell, aby zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów i oszczędzać pieniądze:

Bioquell Validation

Walidacja

Aby spełnić wymagania prawne, może być konieczne dostarczenie dowodu, że Państwa rozwiązanie do biodekontaminacji działa tak, jak powinno. Ecolab zapewnia usługi przeszkolonych inżynierów i dokumentację walidacyjną potrzebną do utrzymania zgodności z przepisami.


Programy, produkty, sprzęt i serwis

Poznaj naszą ofertę dekontaminacji pojazdów ratownictwa medycznego

Prośba o wycenę

Szukasz skutecznego sposobu na rutynową biodekontaminację pojazdów ratownictwa medycznego? Bioquell może pomóc. Skorzystaj z tego formularza, aby poprosić o wycenę, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Kontakt z Ecolab Life Sciences

Ecolab Life Sciences to zaufany partner w zakresie jakości, bezpieczeństwa i wydajności w produkcji biofarmaceutyków. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Państwu w osiągnięci uwyznaczonych celów i zapewnić możliwość utrzymania się w czołówce branży.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.