Ecolab Bioquell proactive service.

Usługa Bioquell Proactive

W ruchliwym szpitalu łatwo o zaniedbanie zadań związanych z biodekontaminacją. Mogą Państwio posiadać odpowiedni sprzęt do biodekontaminacji sal pacjentów, bloku operacyjnego i innych pomieszczeń, ale kto wykonuje te zadania? Jak często? Co się stanie, jeśli osoby odpowiedzialne za te zadania będą zajęte innymi obowiązkami i nie będą miały czasu na przeprowadzenie biodekontaminacji?

Bioquell Proactive to kompleksowa usługa, która obejmuje każdy aspekt procedur biodekontaminacji wymaganych w szpitalu. Dzięki niej nie musi wykonywać tego personel szpitala. Technicy Bioquell pracujący na miejscu realizują i dokumentują cały proces oraz kompletują protokoły biodekontaminacji. Ta kompleksowa, zryczałtowana usługa pomaga utrzymać spójną, solidną strategię biodekontaminacji, aby pomóc wyeliminować aspekt środowiska jako źródła zakażeń szpitalnych.

Korzyści wynikające z usługi biodekontaminacji
Bioquell Proactive

Szybka reakcja
Współpracujemy z Państwem, aby zaplanować działania na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, w tym wybuchnięcia ognisk zakażeń oraz sytuacji kryzysowych. Dzięki temu, że zespół Bioquell Proactive jest już na miejscu, mogą Państwo oczekiwać szybkiej reakcji na każdy incydent związany ze skażeniem biologicznym, aby ograniczyć skutki dla pacjentów i obiektu. Nasi eksperci przechodzą regularne szkolenia i są przygotowani na każdą sytuację związaną z biodekontaminacją, na którą mogą się natknąć.

Ulepszona wydajność
Wybierając usługę Bioquell Proactive, pomożemy Państwu poddać biodekontaminacji większy odsetek pomieszczeń, niż gdyby Państwa pracownicy sami obsługiwali sprzęt do biodekontaminacji. Dzieje się tak dzięki dedykowanemu specjaliście Ecolab nadzorującemu proces biodekontaminacji, aby zapewnić, że nigdy nie przegapią Państwo zaplanowanego cyklu biodekontaminacji.

Konsultacje
Mają Państwo pytania dotyczące dobrych praktyk lub potrzebują porady dotyczącej biodekontaminacji? Prosimy o kontakt. Ponad 20 lat doświadczenia w pracy w szpitalach daje nam nieporównywalną wiedzę. Często współpracujemy z zakładami, które stosują wiele metod odkażania biologicznego poza gazowym nadtlenkiem wodoru, w tym UVC i UV-PX (pulsacyjny ksenon). Wykorzystujemy to szerokie doświadczenie i wiedzę, aby pomóc Państwu osiągnąć cele związane z zapobieganiem zakażeniom.

Czego można się spodziewać po usłudze Bioquell Proactive

Po zarejestrowaniu się w programie Bioquell Proactive, menedżer ds. proaktywności będzie współpracował z kluczowymi interesariuszami w Państwa placówce, aby stworzyć plan realizacji celów w zakresie zapobiegania zakażeniom. Może to obejmować skupienie się na konkretnych patogenach i określenie, które jednostki w szpitalu wymagają rutynowej biodekontaminacji.

Dedykowany technik (lub technicy) będzie (będą):

  • Przeprowadzać codzienne dekontaminacje zgodnie z planem
  • Weryfikować i walidować wyniki i tworzyć łatwe do odczytania raporty
  • Przeprowadzać konserwację sprzętu Bioquell i modernizację technologii w razie potrzeby
  • Zamawiać potrzebne materiały i zarządzać zapasami

Bioquell Proactive to kompleksowa usługa. Dedykowany technik zajmuje się wszystkim od początku do końca. Dzięki temu personel nie ma dodatkowych obowiązków i nie ma ryzyka, że zaplanowana biodekontaminacja zostanie pominięta w okresach wzmożonego ruchu w szpitalu.


Oto jak to działa


Dlaczego warto wybrać usługę Bioquell Proactive

Icon displaying Assured

Niezawodność

Technik Bioquell ma tylko jedno zadanie – utrzymanie strategii biodekontaminacji na właściwym poziomie. Jesteśmy w stanie reagować także na sytuacje kryzysowe.

Icon displaying Adaptable

Możliwość dostosowania

Dostosujemy plan biodekontaminacji do celów Państwa placówki. Plan można dostosować w zależności od potrzeb.

Bioquell icons

Kompleksowość

Kompleksowa usługa w zryczałtowanej cenie. Bez ukrytych i dodatkowych kosztów. Darmowe unowocześnienia technologiczne.

Icon displaying complete decontamination

Efektywność

Sprzęt Bioquell wytwarza gazowy nadtlenek wodoru, który osiąga sporobójczość 6-log na odsłoniętych powierzchniach. 

Prośba o wycenę

Potrzebują Państwo kompleksowej usługi dekontaminacji dla swojego szpitala lub kliniki? Prosimy o wypełnienie tego formularza, aby poprosić o wycenę usługi Ecolab Bioquell Proactive.

Kontakt z Ecolab Life Sciences

Ecolab Life Sciences to zaufany partner w zakresie jakości, bezpieczeństwa i wydajności w produkcji biofarmaceutyków. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Państwu w osiągnięci uwyznaczonych celów i zapewnić możliwość utrzymania się w czołówce branży.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.