Generator pary nadtlenku wodoru Bioquell BQ-50

Bioquell BQ-50

System biodekontaminacji parami nadtlenku wodoru Bioquell BQ-50 firmy Ecolab może być wykorzystywany w salach pacjentów i w całym szpitalu. Bioquell BQ-50 wykorzystuje parę wodną do wytworzenia sporobójczego działania 6-log na odsłoniętych powierzchniach.

Technologia Bioquell pomaga w zmniejszeniu obciążenia biologicznego w szpitalu oraz w osiągnięciu celów organizacji w zakresie zapobiegania zakażeniom.

Cechy Bioquell BQ-50

  1. Jednostki napowietrzania
    Umieść te trzy lekkie jednostki napowietrzania w pomieszczeniu, aby stworzyć dynamiczny przepływ powietrza i pomóc w rozprowadzeniu pary podczas cyklu. Po zakończeniu części cyklu związanej z biodekontaminacją, urządzenia napowietrzające szybko rozkładają parę nadtlenku wodoru na parę wodną i tlen, nie pozostawiając żadnych pozostałości ani nieprzyjemnych zapachów.
  2. Pulpit
    Umieszczony poza salą pacjenta pulpit komunikuje się bezprzewodowo z parownikiem i jednostkami napowietrzania. Prosty panel sterowania z trzema przyciskami ułatwia rozpoczęcie cyklu.
  3. Waporyzator
    Szybki, zautomatyzowany i lekki parownik rozprasza parę nadtlenku wodoru po wszystkich odsłoniętych powierzchniach.
Ecolab Bioquell BQ-50 Components


Dlaczego warto wybrać Bioquell BQ-50

Icon for Adaptable

Możliwość dostosowania

Łatwy transport lekkiego systemu w obiekcie. Szybka i łatwa konfiguracja w każdym miejscu.

Icon displaying complete decontamination

Efektywny

Gazowy nadtlenek wodoru osiąga sporobójczą skuteczność 6-log na powierzchniach w zamkniętym obszarze.

Bioquell icons

Wydajny

Pokoje są gotowe do użytku od razu po zakończeniu cyklu. Nie ma potrzeby wykonywania dalszych czynności, takich jak dodatkowe wycieranie i usuwanie pozostałości.

Bioquell icons

Szkolenie

Specjaliści Bioquell przeszkolą personel na miejscu, a w razie potrzeby przeprowadzą kursy przypominające. Personel nauczy się przeprowadzać cykl metodami weryfikacji, a także kontrolować ważne czynniki bezpieczeństwa.


Wykorzystanie technologii oparów nadtlenku wodoru Bioquell w wielu miejscach w szpitalu

Illustration lines pointing to different areas of a hospital where Bioquell Hydrogen Peroxide Sterilant can be used

Działanie biodekontaminacyjne Bioquell BQ-50 można wykorzystać w:

sal operacyjnych, w których operowani pacjenci są narażeni na infekcje.

Oddziałów intensywnej terapii, w których przebywają pacjenci z obniżoną odpornością.

Jednostek specjalistycznych, w tym jednostek zajmujących się oparzeniami, przeszczepami, endoskopią i odziałów intensywnej opieki medycznej.


Zastanawiają się Państwo, czy Bioquell BQ-50 jest odpowiedni do Państwa zakładu? Napisz do nas. 


Produkty powiązane

Bioquell Hydrogen Peroxide Sterilant

Bioquell HPV-AQ

Ten 35% wodny roztwór nadtlenku wodoru służy do wytwarzania pary nadtlenku wodoru. Ta para powoduje redukcję sporobójczą o 6 log na odsłoniętych powierzchniach.

Wskaźniki biologiczne Bioquell

Wskaźniki biologiczne (BI)

Nasze wskaźniki biologiczne zawierają endospory Geobacillus stearothermophilus, które pomagają zweryfikować proces biodekontaminacji Bioquell.

Wskaźniki chemiczne Bioquell Room (CI)

Wskaźniki chemiczne Bioquell Room (CI)

Potwierdź, że cykl Bioquell osiągnął oczekiwaną dystrybucję pary i wydajność ekspozycji dzięki tym łatwym do odczytania wskaźnikom chemicznym. Papierek wskaźnikowy reaguje na cykl Bioquell i zmienia kolor zgodnie z oczekiwaną skutecznością cyklu. Do użytku w pokojach i pomieszczeniach zamkniętych o wymiarach 10 m3 i większych.

Doctor working on a sensitive equipment in a cleanroom

Możliwość stosowania nawet w obecności wrażliwej elektroniki i sprzętów

Gazowy nadtlenek wodoru działa skutecznie na mikrobiologiczne zanieczyszczenia powierzchni, ale jest delikatny dla elektroniki i sprzętu. W przeciwieństwie do metod polegających na pokryciu powierzchni środkiem dezynfekującym i wytarciu pozostałości, nie potrzeba dodatkowych czynności związanych z usuwaniem pozostałości preparatu. Bioquell jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności biodekontaminacji pomieszczeń, w których znajduje się sprzęt trudny do wyczyszczenia. Przed użyciem Bioquell w obecności sprzętu elektronicznego należy potwierdzić jego kompatybilność u producenta.

Prośba o wycenę

Czy są Państwo zainteresowani Bioquell BQ-50, który pomoże dekontaminować Państwa szpital lub klinikę? Prosimy o wypełnienie tego formularza z prośbą o wycenę Bioquell BQ-50, a my wkrótce się z Państwem skontaktujemy.

Kontakt z Ecolab Life Sciences

Ecolab Life Sciences to zaufany partner w zakresie jakości, bezpieczeństwa i wydajności w produkcji biofarmaceutyków. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Państwu w osiągnięci uwyznaczonych celów i zapewnić możliwość utrzymania się w czołówce branży.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.