Klercide 70/30 IPA

Klercide™ 70/30 IPA –
zmieszany z wodą demineralizowaną

Do codziennej dezynfekcji krytycznych obszarów.

Niezawodny sterylny roztwór w sprayu, przeznaczony do dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, z wydajnością prostego spryskiwacza spustowego z gwarancją sterylności opatentowanego systemu chronionego SteriShield™ Delivery System. Dostępne również w butelce z nakrętką 5 l.

Podstawowa specyfikacja produktu

Test tubes icon

Stałe rezultaty Wydajność

Sterylny filtrowany do 0,2 mikrona 70% alkohol izopropylowy zmieszany z wodą dejonizowaną. Dostępny w pojemnikach 500 ml i 1 l z rozpylaczem i 5 l z nakrętką.

Shield with a check mark icon

Prosta i wydajna codzienna dezynfekcja

Zaufany Klercide™ 70/30 IPA w przyjaznym dla użytkownika, opatentowanym formacie spryskiwacza, zaprojektowany w celu usprawnienia codziennej dezynfekcji w zastosowaniach przemysłowych.

Three diamond shapes icon

Sterylny system dozowania

Format z rozpylaczem spustowym jest wyposażony w opatentowany SteriShield™ Delivery System (SDS), zapewniający sterylność zawartości butelki poprzez utworzenie pełnego uszczelnienia, które zapobiega zasysaniu powietrza (i zanieczyszczeń mikrobiologicznych lub chemicznych) z powrotem do butelki.

Open box icon

Wygodny w stosowaniu Pakowanie

Podwójnie zapakowany, aby usprawnić przenoszenie do obszarów o wysokiej jakości, z opakowaniem zaprojektowanym z myślą o łatwości użytkowania.

Icon representing promoting

Sterylna produkcja

Do każdej partii dołączane są certyfikaty analizy i sterylności. Mieszanka alkoholu jest filtrowana do 0,2 mikrona, a następnie napełniana i podwójnie pakowana w pomieszczeniu czystym klasy C przed końcową sterylizacją za pomocą promieniowania gamma.

Jednostka sprzedaży Obszar zastosowań
  • 12 butelki z rozpylaczem spustowym x 500 ml
  • 6 butelki z rozpylaczem spustowym x 1 l
  • 4 butelki z nakrętką x 5 l
Do stosowania na podłogach, ścianach i twardych powierzchniach

Aby kupić gotowe do użycia chusteczki, zapoznaj się z naszą ofertą ściereczek do mopa i chusteczek w saszetkach Klerwipe™ IPA Blended with DI.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami