Ecolab Bioquell ICE-Pod in a hospital setting

Dekontaminacja w ochronie zdrowia

Chcesz poprawić bezpieczeństwo zarówno pacjentów jak i personelu medycznego? Bioquell od Ecolab oferuje rozwiązania w zakresie biodekontaminacji, które pomagają wyeliminować środowisko jako możliwe źródło zakażeń. Nasz sprzęt i usługi są dostosowane do unikalnych potrzeb ochrony zdrowia i Twojej organizacji.


Rozwiązania Bioquell w zakresie dekontaminacji dla ochrony zdrowia

Nurse in PPE taking patients temp

Regularna biokontaminacja obszarów wysokiego ryzyka – w tym sali operacyjnych, oddziałów oparzeniowych i oddziałów intensywnej terapii. Utrzymywanie tych obszarów w czystości pomaga zapewnić, że przyjmowani pacjenci nie są narażeni na kontakt z patogenami poprzednich pacjentów.

Ecolab Bioquell Hydrogen Peroxide Vapor Systems and Services

Zakażenia i sytuacje kryzysowe zdarzają się bez ostrzeżenia. Dlatego Bioquell oferuje elastyczne rozwiązania w zakresie biodekontaminacji szpitali, które pomogą sprostać nieoczekiwanym sytuacjom. Czy to w jednym pomieszczeniu, czy na wielu piętrach, Bioquell może pomóc w redukcji mikroorganizmów na odsłoniętych powierzchniach.

Dekontaminacja dla aptek przyszpitalnych i przy produkcji leków

Leczenie pacjentów z pomocą leków biologicznych i nowych leków terapeutycznych wymaga aseptycznego środowiska, aby zachować jakość leku. Bioquell umożliwia przygotowanie porcji recepturowych ze zmniejszonym ryzykiem kontaminacji.

Bioquell Proactive Service featuring a Bioquell BQ 50

Aby pomóc zmaksymalizować strategię dezynfekcyjną oferujemy Bioquell Proactive – opcję kompleksowej obsługi z pełnoetatowym personelem w zakładzie. Nasi specjaliści skoordynują i zrealizują plan biodekontaminacji, a Państwo mogą skupić się na opiece nad pacjentami.


Wybrane technologie

Bioquell's BQ-50 product box, extendable corded, and rolling wheeled components.

Bioquell BQ-50

Bioquell BQ-50 jest doskonałym wyborem gdy zachodzi potrzeba szybkiej biodekontaminacji sal chorych. Cechuje się prostą konfiguracją i wydajnością.

Ecolab Bioquell EMS

Bioquell BQ-EMS

Biodekontaminacja ambulansów, wozów strażackich, pojazdów policji i nie tylko jest możliwa z przenośnym i wydajnym systemem Bioquell BQ-EMS.
Wszystkie systemy Bioquell dla ochrony zdrowia
Bioquell Qube

Zaufana marka w dziedzinie biodekontaminacji w ochronie zdrowia

Nasz zarejestrowany w EPA środek sterylizujący* i rozwiązania mikrobiologiczne zgodne z BPR cieszą się zaufaniem NIH, CDC, FDA, ECHA oraz głównych organizacji zdrowotnych na całym świecie.


*Numer rejestracji EPA 72372-1-86703

Bioquell BQ-50

O gazowym nadtlenku wodoru

Podczas cyklu biodekontaminacji urządzenie Bioquell wypełnia zamknięty obszar gazowym 35% nadtlenkiem wodoru. Już w jednym cyklu zapewnia to sporobójczość 6-log na odsłoniętych powierzchniach. W przeciwieństwie do chemicznych środków sterylizujących, które mogą pozostawiać toksyczne pozostałości, gazowy nadtlenek wodoru rozkłada się na wodę i tlen po zakończeniu cyklu biodekontaminacji i aeracji.

Doctor working on a sensitive equipment in a cleanroom

Możliwość stosowania nawet w obecności wrażliwej elektroniki i sprzętów

Gazowy nadtlenek wodoru działa skutecznie na mikrobiologiczne zanieczyszczenia powierzchni, ale jest delikatny dla elektroniki i sprzętu. W przeciwieństwie do metod polegających na pokryciu powierzchni środkiem dezynfekującym i wytarciu pozostałości, nie potrzeba dodatkowych czynności związanych z usuwaniem pozostałości preparatu. Bioquell jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności biodekontaminacji pomieszczeń, w których znajduje się sprzęt trudny do wyczyszczenia. Przed użyciem Bioquell w obecności sprzętu elektronicznego należy potwierdzić jego kompatybilność u producenta.

Programy, produkty, sprzęt i serwis

Poznaj ofertę biodekontaminacji dla ochrony zdrowia

Prośba o wycenę

Chcesz wprowadzić dekontaminację do szpitala?  Skontaktuj się z nami, aby otrzymać wycenę sprzętu i usług dekontaminacji Bioquell od Ecolab.

Kontakt z Ecolab Life Sciences

Ecolab Life Sciences to zaufany partner w zakresie jakości, bezpieczeństwa i wydajności w produkcji biofarmaceutyków. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Państwu w osiągnięci uwyznaczonych celów i zapewnić możliwość utrzymania się w czołówce branży.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.