Ecolab Bioquell Outbreak Management and Emergency Response

Kontrola zakażeń i reagowanie w sytuacjach kryzysowych

Zakażenia i sytuacje kryzysowe mogą w każdej chwili pojawić się w Państwa szpitalu. Rozwiązania i usługi biodekontaminacji w szpitalach Bioquell firmy Ecolab pomogą Państwu szybko zareagować na nieoczekiwane sytuacje.

Ekspercki zespół techników Ecolab Bioquell może szybko przeprowadzić biodekontaminację pojedynczego pomieszczenia lub całego obiektu, przeprowadzając weryfikację na podstawie wskaźników i przedstawiając pełny raport.

Skorzystaj z technologii Bioquell firmy Ecolab
do biodekontaminacji: 

Bioquell Image

sal operacyjnych, w których operowani pacjenci są narażeni na infekcje.

Bioquell Image

Oddziałów intensywnej terapii, w których przebywają pacjenci z obniżoną odpornością.

Image of an IV and heart monitor in a burn unit in a hospital

Jednostek specjalistycznych, w tym jednostek zajmujących się oparzeniami, przeszczepami, endoskopią i odziałów intensywnej opieki medycznej.

Nie wiesz, jakiego rodzaju systemu lub usługi potrzebujesz? Porozmawiajmy. Możemy dostosować rozwiązanie do biodekontaminacji, aby wesprzeć strategię kontroli zakażeń i reagowania w sytuacjach kryzysowych w Państwa organizacji.

Polecany sprzęt i usługi Bioquell

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono powiązanych stron ze sprzętem lub usługami.

Bioquell BQ-50

O gazowym nadtlenku wodoru

Podczas cyklu biodekontaminacji urządzenie Bioquell wypełnia zamknięty obszar gazowym 35% nadtlenkiem wodoru. Już w jednym cyklu zapewnia to sporobójczość 6-log na odsłoniętych powierzchniach. W przeciwieństwie do chemicznych środków sterylizujących, które mogą pozostawiać toksyczne pozostałości, gazowy nadtlenek wodoru rozkłada się na wodę i tlen po zakończeniu cyklu biodekontaminacji i aeracji.

Doctor working on a sensitive equipment in a cleanroom

Możliwość stosowania nawet w obecności wrażliwej elektroniki i sprzętów

Gazowy nadtlenek wodoru działa skutecznie na mikrobiologiczne zanieczyszczenia powierzchni, ale jest delikatny dla elektroniki i sprzętu. W przeciwieństwie do metod polegających na pokryciu powierzchni środkiem dezynfekującym i wytarciu pozostałości, nie potrzeba dodatkowych czynności związanych z usuwaniem pozostałości preparatu. Bioquell jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności biodekontaminacji pomieszczeń, w których znajduje się sprzęt trudny do wyczyszczenia. Przed użyciem Bioquell w obecności sprzętu elektronicznego należy potwierdzić jego kompatybilność u producenta.

Bioquell Validation

Walidacja

Aby spełnić wymagania prawne, może być konieczne dostarczenie dowodu, że Państwa rozwiązanie do biodekontaminacji działa tak, jak powinno. Ecolab zapewnia usługi przeszkolonych inżynierów i dokumentację walidacyjną potrzebną do utrzymania zgodności z przepisami.