1. Strona główna
  2. Idealny wybór

Połączenie wiedzy technicznej i chemicznych środków utrzymania czystości w celu spełnienia wymogów producentów środków higieny osobistej

Każdego dnia mają Państwo do czynienia z najtrudniejszymi sytuacjami związanymi z utrzymaniem czystości: składniki, które tworzą doskonałe produkty dla klientów, stają się wyzwaniem dla sprzętu produkcyjnego.​​​​​​​ Wraz z upływem czasu możliwe jest znalezienie skutecznych opcji, ale czy naprawdę spełniają one Państwa oczekiwania? 

Czy muszą Państwo wielokrotnie powtarzać proces mycia, aby ostatecznie osiągnąć akceptowalny poziom czystości?​​​​​​​ Czy ciągle muszą Państwo szukać rozwiązań w zakresie mycia dla nowych receptur produktów? Czy wyzwania związane z myciem zabierają czas, który powinien być przeznaczony na wytwarzanie produktów?


Czy wydaje się Państwu, że po prostu nie udało się Państwu znaleźć idealnego produktu?
Czas to zmienić.

Dzięki Ecolab Life Sciences Państwa sprzęt będzie czysty – za pierwszym razem, za każdym razem. Nasi eksperci techniczni oraz zespół badawczo-rozwojowy będą z Państwem współpracować, aby zapewnić najlepsze rozwiązania w zakresie mycia, które będą zoptymalizowane pod kątem określonych zabrudzeń, receptur i sprzętu produkcyjnego. Oto jak to robimy:

Icon for perfect match page
Produkty dopasowane do wyzwań typowych dla producentów środków higieny osobistej​​​​​​​

Składniki, których Państwo używają, są unikalne dla branży producentów środków higieny osobistej. Jednak większość środków czyszczących nie została zaprojektowana, opracowana ani przetestowana pod kątem tych złożonych składników. W przeciwieństwie do większości produktów ogólnego zastosowania, które zostały zaprojektowane jako produkty uniwersalne, Ecolab Life Sciences opracował linię produktów do mycia i dezynfekcji dla producentów środków higieny osobistej i przemysłu kosmetycznego oraz dostosowanych do wyzwań typowych dla tych branż. 

Icon for perfect match page
Laboratoria badawczo-rozwojowe, które dopasują odpowiednie rozwiązania w zakresie mycia do stosowanych przez Państwa receptur

Każdy stosowany składnik i preparat wymaga unikalnego rozwiązania w zakresie mycia.​​​​​​​ Zespół badawczo-rozwojowy Ecolab Life Sciences dokładnie testuje i bada recepturę na powierzchniach w Państwa zakładzie, aby upewnić się, że zalecane przez nas rozwiązania w zakresie mycia są w pełni skuteczne przy optymalnym rozcieńczeniu i zastosowaniu.​​​​​​​ 

Icon for perfect match page
Terenowi eksperci techniczni, którzy potrafią doskonale dopasować proces czyszczenia i wydajność

Naszym celem jest dostarczenie Państwu czegoś więcej niż tylko czystego sprzętu. Nasze zespoły techniczne podejmą z Państwem współpracę na miejscu, dokonując przeglądu operacji i przedstawiając zalecenia dotyczące optymalizacji procesu mycia Państwa obiektu. Następnie pomożemy Państwu wdrożyć idealne połączenie środków chemicznych i najbardziej wydajnych procedur, aby potencjalnie pomóc Państwu ograniczyć czas mycia oraz pracy i zaoszczędzić zasoby, takie jak energia, woda oraz środki chemiczne.

Informacje Life Sciences:
Branża produktów do higieny osobistej

Optymalizacja procesu mycia ma kluczowe znaczenie dla zmniejszenia kosztów operacyjnych, czasu przestojów i osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju wyznaczonych przez firmę (takich jak zmniejszenie zużycia wody, środków chemicznych i energii). Wyzwania stojące przed branżą są opisane w pierwszym artykule tej dwuczęściowej serii.

Waterproof Lipstick Coupon Picture
Wyzwania związane z myciem, część I

Celem pierwszego artykułu w tej dwuczęściowej serii jest przedstawienie wyzwań związanych z myciem, jakim stawiają czoła producenci kosmetyków, a także wymogów typowych dla tej branży. W drugiej części serii przedstawione zostaną wstępne wskazówki dotyczące optymalizacji procedur mycia i dezynfekcji — od wyboru środków chemicznych po prawidłową konfigurację sprzętu dostępnego na miejscu. Cały proces odbywa się przy zachowaniu zgodności z określonymi wymaganiami typowymi dla branży.

Parameters influencing cleaning are simply described within the Sinner Circle
Wyzwania związane z myciem, część II
Celem drugiego artykułu jest przedstawienie wstępnych wskazówek dotyczących optymalizacji procedur mycia i dezynfekcji — od wyboru środków chemicznych po prawidłową konfigurację sprzętu dostępnego na miejscu. Cały proces odbywa się przy zachowaniu zgodności z określonymi wymaganiami typowymi dla branży.​​​​​​​
Icon for perfect match page

Czy są Państwo gotowi, aby znaleźć idealne rozwiązanie?

Prosimy o kontakt z Ecolab, aby omówić sposoby współpracy, dzięki którym możliwe będzie odkrycie nowych strategii dla Państwa działalności.​​​​​​​

Formularz Life Sciences „Idealne rozwiązanie”

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

Aby anulować subskrypcję lub zapoznać się z możliwościami kontaktu w związku z interesującymi Państwa produktami i usługami, prosimy odwiedzić nasze Centrum subskrypcji.