Połączenie wiedzy technicznej, rozwiązań cyfrowych i chemicznych środków czyszczących w celu spełnienia wymagań do produkcji produktów higienicznych

Każdego dnia mają Państwo do czynienia z najtrudniejszymi sytuacjami związanymi z utrzymaniem czystości: składniki, które tworzą doskonałe produkty dla klientów, stają się wyzwaniem dla sprzętu produkcyjnego.​​​​​​​ Wraz z upływem czasu możliwe jest znalezienie skutecznych opcji, ale czy naprawdę spełniają one Państwa oczekiwania? 

Czy muszą Państwo wielokrotnie powtarzać proces mycia, aby ostatecznie osiągnąć akceptowalny poziom czystości?​​​​​​​ Czy ciągle muszą Państwo szukać rozwiązań w zakresie mycia dla nowych receptur produktów? Czy wyzwania związane z myciem zabierają czas, który powinien być przeznaczony na wytwarzanie produktów?Czy wydaje się Państwu, że po prostu nie udało się Państwu znaleźć idealnego produktu?
Czas to zmienić.

Dzięki Ecolab Life Sciences Państwa sprzęt będzie czysty – za pierwszym razem, za każdym razem. Nasi eksperci techniczni oraz zespół badawczo-rozwojowy będą z Państwem współpracować, aby zapewnić najlepsze rozwiązania w zakresie mycia, które będą zoptymalizowane pod kątem określonych zabrudzeń, receptur i sprzętu produkcyjnego. Oto jak to robimy:

Icon for perfect match page

Środki myjące do systemów CIP/COP stworzone specjalnie z myślą o wyzwaniach związanych z produkcją kosmetyków oraz środków higieny osobistej

Składniki, których Państwo używają, są unikalne dla branży producentów środków higieny osobistej. Jednak większość środków czyszczących nie została zaprojektowana, opracowana ani przetestowana pod kątem tych złożonych składników. W przeciwieństwie do większości produktów ogólnego zastosowania, które zostały zaprojektowane jako produkty uniwersalne, Ecolab Life Sciences opracował linię produktów do mycia i dezynfekcji dla producentów środków higieny osobistej i przemysłu kosmetycznego oraz dostosowanych do wyzwań typowych dla tych branż. 

Icon for perfect match page

Laboratoria badawczo-rozwojowe, które dopasują odpowiednie rozwiązania w zakresie mycia do stosowanych przez Państwa receptur

Każdy stosowany składnik i preparat wymaga unikalnego rozwiązania w zakresie mycia.​​​​​​​ Zespół badawczo-rozwojowy Ecolab Life Sciences dokładnie testuje i bada recepturę na powierzchniach w Państwa zakładzie, aby upewnić się, że zalecane przez nas rozwiązania w zakresie mycia są w pełni skuteczne przy optymalnym rozcieńczeniu i zastosowaniu.​​​​​​​ 

Icon for perfect match page

Terenowi eksperci techniczni, którzy potrafią doskonale dopasować proces czyszczenia i wydajność

Naszym celem jest dostarczenie Państwu czegoś więcej niż tylko czystego sprzętu. Nasze zespoły techniczne podejmą z Państwem współpracę na miejscu, dokonując przeglądu operacji i przedstawiając zalecenia dotyczące optymalizacji procesu mycia Państwa obiektu. Następnie pomożemy Państwu wdrożyć idealne połączenie środków chemicznych i najbardziej wydajnych procedur, aby potencjalnie pomóc Państwu ograniczyć czas mycia oraz pracy i zaoszczędzić zasoby, takie jak energia, woda oraz środki chemiczne.

Zobacz przykładowe rezultaty, jakie osiąga klient podczas współpracy z Ecolab w celu optymalizacji swojej działalności:

Ecolab Life Sciences digitally enhanced cleaning and validation.

CLEEN: Cyfrowo ulepszone czyszczenie i walidacja

Platforma CLEEN eliminuje zależność od papieru i oferuje przełomowe korzyści rozwiązań cyfrowych w całym łańcuchu dostaw produkcyjnych, specjalizując się w walidacji procesów czyszczenia i zgodności z SOP.

 

Dowiedz się, jak współpracujemy z naszymi klientami w poniższym filmie, aby znaleźć idealne rozwiązanie dotyczące sprzątania, które pomoże skrócić jego czas, poprawić wydajność oraz obniżyć koszty.

 

Zobacz, jak możesz poprawić jakość danych, zmniejszyć ryzyko oraz monitorować parametry dzięki CLEEN by Ecolab.

 


Historie sukcesu naszych klientów

Dzięki współpracy z Ecolab w celu rozwiązania problemów związanych z czyszczeniem klienci na całym świecie zaoszczędzili czas, wysiłki, zasoby oraz pieniądze. Zapoznaj się z ich historiami:

Lipstick containers

Całkowite zastąpienie rozpuszczalników detergentami

Jar of cosmetic cream in a personal care and cosmetics manufacturing plant

Lider w branży dermokosmetyków obniża wydatki na utrzymanie czystości

Tube of black mascara

Dzięki zespołowi technicznemu firma kosmetyczna oszczędza prawie 750 tysięcy euro.

Ecolab technician at a plant talking with a client

Maxi Plonge od Ecolab zwiększa opłacalność

Icon for perfect match page

Czy są Państwo gotowi, aby znaleźć idealne rozwiązanie?

Prosimy o kontakt z Ecolab, aby omówić sposoby współpracy, dzięki którym możliwe będzie odkrycie nowych strategii dla Państwa działalności.​​​​​​​

Formularz Life Sciences „Idealne rozwiązanie”

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.