1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Środki do mycia dla producentów środków do higieny osobistej
Worker with Hose Cleaning Personal Care Manufacturing Equipment

Środki do mycia dla producentów środków do higieny osobistej

Unikalne połączenie składników używanych w branży produktów higienicznych i kosmetyków wymaga równie unikalnych produktów i rozwiązań do mycia. Szeroka gama środków Ecolab do mycia, dezynfekcji i dodatków została specjalnie opracowana z myślą o różnych trudnych do usunięcia zabrudzeniach napotykanych w procesie produkcyjnym, w tym pigmentach, emulsjach, woskach i żelach.
Cleaning and Sanitizing Solutions for the Personal Care and Cosmetics Industry Brochure
Nasza pełna oferta rozwiązań do mycia w produkcji środków higienicznych

Przedstawiamy, w jaki sposób mogą Państwo opracować program dostosowany do własnych potrzeb produkcji, który poradzi sobie z największymi wyzwaniami związanymi z myciem w przypadku każdego produktu higienicznego i kosmetyku.

Ecolab Life Sciences Personal Care and Cosmetics brochure
Wielkie zmiany przyspieszają znaczny rozwój rynku kosmetycznego

W przypadku firm wytwarzających produkty higieniczne dwie nabierające tempa zmiany zbiegają się w jednym miejscu, tworząc szansę na znaczący rozwój: rosnący popyt ze strony konsumentów i zaostrzenie regulacji prawnych dotyczących branży kosmetycznej oraz produktów do mycia.

Więcej informacji znajdą Państwo w naszym e-booku na temat kluczowych trendów w produkcji środków higienicznych i kosmetyków: 6 Key Trends in Cosmetic Manufacturing. Można go pobrać poniżej.

Programy, produkty, sprzęt i serwis

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów do mycia dla producentów środków higienicznych