Worker with Hose Cleaning Personal Care Manufacturing Equipment

Środki do mycia dla producentów środków do higieny osobistej

Unikalne połączenie składników używanych w branży produktów higienicznych i kosmetyków wymaga równie unikalnych produktów i rozwiązań do mycia. Szeroka gama środków Ecolab do mycia, dezynfekcji i dodatków została specjalnie opracowana z myślą o różnych trudnych do usunięcia zabrudzeniach napotykanych w procesie produkcyjnym, w tym pigmentach, emulsjach, woskach i żelach.
Cleaning and Sanitizing Solutions for the Personal Care and Cosmetics Industry Brochure

Nasza pełna oferta rozwiązań do mycia w produkcji środków higienicznych

Przedstawiamy, w jaki sposób mogą Państwo opracować program dostosowany do własnych potrzeb produkcji, który poradzi sobie z największymi wyzwaniami związanymi z myciem w przypadku każdego produktu higienicznego i kosmetyku.

Ecolab Life Sciences Personal Care and Cosmetics brochure

Wielkie zmiany przyspieszają znaczny rozwój rynku kosmetycznego

W przypadku firm wytwarzających produkty higieniczne dwie nabierające tempa zmiany zbiegają się w jednym miejscu, tworząc szansę na znaczący rozwój: rosnący popyt ze strony konsumentów i zaostrzenie regulacji prawnych dotyczących branży kosmetycznej oraz produktów do mycia.

Więcej informacji znajdą Państwo w naszym e-booku na temat kluczowych trendów w produkcji środków higienicznych i kosmetyków: 6 Key Trends in Cosmetic Manufacturing. Można go pobrać poniżej.

Programy, produkty, sprzęt i serwis

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów do mycia dla producentów środków higienicznych