Dedykowani eksperci i wskazówki oparte na badaniach naukowych

Ecolab łączy dedykowane usługi konsultacyjne z niezrównanymi możliwościami badawczo-rozwojowymi, by pomóc Państwu w znalezieniu skutecznych sposobów zoptymalizowania systemów — a także łatwych sposobów osiągania szybkich efektów w Państwa działalności.

Czteroetapowy proces:
Onsite Evaluation

1) Ocena na miejscu

Dedykowani eksperci Ecolab odwiedzą Państwa placówkę w celu oceny obecnych procesów i protokołów systemów CIP i COP.

Identifying Objectives

2) Identyfikacja celów

Po ocenie stanu faktycznego eksperci Ecolab wraz za Państwa zespołem zidentyfikują problemy, możliwości lub cele.

Lab Performance Testing

3) Testy wydajności laboratorium

Po wyznaczeniu celów eksperci działu badawczo-rozwojowego Ecolab zabiorą się do pracy. Starannie ocenią rezultaty, by wskazać idealne produkty do mycia i procesy, które pozwolą osiągnąć zamierzone cele.

Comprehensive Report & Recommendations

4) Obszerny raport i rekomendacje

Po zakończeniu testów laboratoryjnych Państwa dedykowany zespół Ecolab sporządzi obszerny raport, w którym przedstawi wszystkie testy oraz parametry testowe, a także zdjęcia badanych próbek, podsumowanie wniosków i zalecenia do wdrożenia.


Przewaga Ecolab

2 female Ecolab lab technicians looking at a vile of blue fluid

Portfolio ukierunkowanych rozwiązań

Eksperci z działu badawczo-rozwojowego Ecolab są jednymi z najlepszych na świecie, ale nawet najlepsze laboratorium nie jest w stanie sprostać wyzwaniom stawianym przez uporczywe zabrudzenia bez odpowiednich środków chemicznych. Ecolab dostarcza środki opracowane w naszym laboratorium badawczo-rozwojowym, by zwalczać najczęstsze i najtrudniejsze zabrudzenia występujące podczas produkcji środków higieny osobistej.

Pomoc ekspertów pozwala wykorzystać wyniki z laboratorium w praktyce

Praca naszego laboratorium badawczo-rozwojowego owocuje powstaniem obszernego raportu zwierającego informacje na temat wykonanych działań i uzyskanych informacji. Obejmuje również zalecane kroki dla Państwa zakładu. Ale to nie wszystko. Pomożemy Państwu w odtworzeniu wyników z laboratorium w prawdziwym środowisku produkcyjnym. Dedykowany zespół ekspertów udzieli wsparcia w trakcie przełożenia i skalowania wyników laboratoryjnych, uwzględniając Państwa obecny sprzęt, technologię i procesy. W ten sposób podczas stosowania rekomendowanych przez nas środków chemicznych i protokołów osiągną Państwo zamierzony efekt.

Proaktywne i ciągłe wsparcie optymalizacji

Jedynym stałym elementem jest zmiana — i nieustannie pojawiają się nowe wyzwania związane z zachowaniem czystości. Ciężko pracujemy nad tym, aby dobrze poznać sposób funkcjonowania Państwa procesów, dzięki czemu jesteśmy gotowi na nowe zmiany, nowe wyzwania i nowe potrzeby. Zdejmujemy z Państwa brzemię optymalizacji — proaktywnie identyfikujemy i szukamy możliwości optymalizacji. Dzięki temu mogą Państwo skupić się na prowadzeniu nieprzerwanej produkcji.