Bioquell a COVID-19

W szpitalach i zakładach przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego Ecolab zapewnia fachowe wskazówki dotyczące zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19 oraz patogenów powodujących zakażenia.

Rozwiązania do biodekontaminacji Bioquell firmy Ecolab mogą pomóc w ograniczeniu obecności wirusa SARS-CoV-2 w otoczeniu, zmniejszając ryzyko infekcji zarówno dla pacjentów, jak i personelu.

Bioquell's QUBE front view with side attachment.

Nadtlenek wodoru Bioquell jest środkiem dezynfekującym, zapobiegającym koronawirusowi (COVID-19), znajdującym się na liście środków dezynfekujących N

Sprzęt Bioquell wytwarza opary nadtlenku wodoru, które powodują redukcję sporobójczą o 6 log na odsłoniętych powierzchniach. Nasza zastrzeżona technologia parowania 35% nadtlenku wodoru może być cenną częścią strategii zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Ciągłość działania

Jeśli konieczne jest przeprowadzenie biodekontaminacji obszarów w szpitalu lub zakładzie przemysłu farmaceutycznego lub kosmetycznego, ale nie dysponują Państwo odpowiednim sprzętem lub personelem, Ecolab może okazać się pomocny.

Nasza usługa Bioquell Rapid Bio-Decontamination Service zapewnia wysoko wykwalifikowanych techników, którzy używają sprzętu Bioquell do przeprowadzania cykli biodekontaminacji wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne, czy to w małych pomieszczeniach, czy w całych budynkach. Zapewniając, że obiekt jest regularnie odkażany biologicznie, pomagamy zachować Państwu ciągłość działania.

Bioquell's BQ-50 product box, extendable corded, and rolling wheeled components.

Bioquell BQ-50

Lekki, przenośny Bioquell BQ-50 wykorzystuje opary nadtlenku wodoru, aby zapewnić redukcję sporobójczą o 6 log na twardych powierzchni w zamkniętym obszarze.