1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Klercide™ – Produkty do usuwania osadów i mycia
  5. Klercide™ Neutral Detergent
Ecolab Klercide™ Neutral Detergent

Klercide™ Neutral Detergent

Ecolab Klercide™ Neutral Detergent jest filtrowany do poziomu 0,2 mikrona, a następnie napełniany i pakowany podwójne w pomieszczeniu sterylnym klasy C / ISO 5 przed jego ostateczną sterylizacją promieniowaniem gamma. Produkt jest sterylnym, gotowym do użycia środkiem do mycia małych i dużych powierzchni.

Cechy i korzyści

  • Zastosowanie: Codzienne mycie dużych i małych powierzchni oraz stosowanie po okresie wzmożonej pracy i przestojach.
  • Format: Butelka z rozpylaczem zawiera opatentowany system SteriShield™ Delivery System (SDS), który zapewnia sterylność zawartości przez cały czas użytkowania. Dostępny w różnych formatach, w tym butelki z rozpylaczem, pojemników z zakrętką oraz impregnowanych chusteczek i ściereczek do mopa. Wszystkie formaty są pakowane podwójnie.
  • Zgodność: Nadaje się do mycia różnych powierzchni w pomieszczeniach sterylnych oraz jest kompatybilny z gamą produktów Klercide™ i Klerwipe™.

 

Powiązane produkty do usuwania osadów i mycia Klercide™

No related product pages were found.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

No related solution pages were found.