Ecolab Klercide™ Neutral Detergent

Klercide™ Neutral Detergent –
zmieszany z wodą demineralizowaną

Sterylny, niejonowy detergent zapewniający skuteczne czyszczenie w kontrolowanych środowiskach.

Klercide™ Neutral Detergent umożliwia usuwanie nieżywotnych zanieczyszczeń w oddzielnym etapie czyszczenia, niezależnie od etapu dezynfekcji.

Podstawowa specyfikacja produktu

Icon with a checkmark in the center

Bardzo skuteczny środek myjący

Klercide™ Neutral Detergent to sterylny produkt przeznaczony do czyszczenia w kontrolowanych środowiskach, w tym w pomieszczeniach o podwyższonej klasie czystości. Jest bezpieczny, skuteczny i ekonomiczny w użyciu oraz dostępny w pojemnikach o pojemności 1 l lub pojemnikach z nakrętką o pojemności 5 l lub w postaci skoncentrowanej 100 ml jednostkowej dawki (która po rozcieńczeniu tworzy produkt gotowy do użycia).

Test tubes icon

Unikalna receptura

Klercide™ Neutral Detergent is non-ionic, with a pH of 5.5 – 7.5. It is a mix of deionised water and a fatty alcohol ethyloxylate that is then 0.2 micron filtered.

Icon representing promoting

Bezpośrednie użycie

Klercide™ Neutral Detergent jest niskopieniącym, niekorozyjnym preparatem, dzięki czemu jest bardzo skuteczny w bezpośrednich zastosowaniach na większości nieporowatych powierzchni. Jest kompatybilny z gamą biocydów Ecolab (na etapie dezynfekcji) i z większością powierzchni w pomieszczeniach sterylnych.

Three diamond shapes icon

Sterylna produkcja

Klercide™ Neutral Detergent jest filtrowany do 0,2 ​​​​​​​ mikrona, a następnie napełniany i podwójnie pakowany w pomieszczeniu sterylnym klasy C przed końcową sterylizacją za pomocą promieniowania gamma. Certyfikaty analizy i sterylności są dostępne dla każdej partii.

Jednostka sprzedaży Obszar zastosowań
  • 6 butelki z rozpylaczem spustowym x 1 l
  • 4 butelki z nakrętką x 5 l
  • 50 butelki po 100 ml
Do stosowania na podłogach, ścianach i twardych powierzchniach.

Jeśli szukasz gotowych do użycia chusteczek, sprawdź nasze ściereczki do mopów i chusteczki w saszetce Klerwipe™ Neutral Detergent.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami