Klercide sterile water for injection quality water in a spray bottle and a larger jug with small text written on the label.

Klercide™ WFI Quality Water

Do stałego rozcieńczania środków dezynfekujących i usuwania pozostałości.

Niezawodny roztwór w sprayu, przeznaczony do rozcieńczania środków dezynfekujących do pomieszczeń czystych, produkowany z najwyższej jakości wody do wstrzykiwań (EP — wymagającej procesu destylacji). Z wydajnością prostego formatu spustowego sprayu z gwarancją sterylności opatentowanego systemu tzw. „worka w butelce”SteriShield™ Delivery System. Dostępne również w wersji w butelce z nakrętką o pojemności 5 l.

Podstawowa specyfikacja produktu

Test tubes icon

Stałe rezultaty

Wysoce skuteczny sposób usuwania wszelkich pozostałości po dezynfekcji, wystarczy przetrzeć wodą filtrowaną do 0,2 mikrona Klercide™ WFI Quality Water po użyciu produktów biobójczych Klercide™ w obszarach, w których pozostałości mogą stanowić problem. Produkt jest sterylny, gotowy do użycia na małych i dużych powierzchniach.

Shield with a check mark icon

Prosty i skuteczny

Zaufana woda Klercide™ WFI Quality Water w opatentowanym, przyjaznym dla użytkownika formacie spustowym, zaprojektowana  jako doskonały rozpuszczalnik jest szczególnie skuteczna w usuwaniu jonowych i polarnych związków kowalencyjnych.

Three diamond shapes icon

Sterylny system dozowania

Format z rozpylaczem spustowym jest wyposażony w opatentowany SteriShield™ Delivery System (SDS), zapewniający sterylność zawartości butelki poprzez utworzenie pełnego uszczelnienia, które zapobiega zasysaniu powietrza (i zanieczyszczeń mikrobiologicznych lub chemicznych) z powrotem do butelki.

Open box icon

Wygodne opakowanie

Potrójnie lub podwójnie pakowane, aby usprawnić transport do obszarów o podwyższonej klasie czystości, z opakowaniem zaprojektowanym z myślą o łatwości użytkowania.

Icon representing promoting

Sterylna produkcja

Woda o jakości WFI jest filtrowana do 0,2 mikrona, a następnie napełniana, przy czym 1 l potrójnie i 5 l podwójnie pakowana w pomieszczeniu sterylnym klasy C, a następnie sterylizowana za pomocą promieniowania gamma. Certyfikaty analizy i sterylności dla każdej partii.

Jednostka sprzedaży Obszar zastosowań
  • 6 butelki z rozpylaczem spustowym x 1 l
  • 4 butelki z nakrętką x 5 l
Do przygotowania do dezynfekcji i usuwania pozostałości
Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami