1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Klercide™ – Produkty do usuwania osadów i mycia
  5. Klercide™ Low Residue Peroxide - Blended with WFI
Klercide™ Low Residue Peroxide - Blended with WFI

Klercide™ Low Residue Peroxide - Blended with WFI

Ecolab Klercide Low Residue Peroxide jest mieszaniną wysokiej czystości 6% nadtlenku wodoru i wody do iniekcji (WFI, Water for Injection). Został specjalnie zaprojektowany pod kątem obszarów, w których wymagane jest zastosowanie produktu pozostawiającego minimalną ilość osadu. Mieszanka jest filtrowana do poziomu 0,2 mikrona i przechodzi sterylizację końcową promieniowaniem gamma.

Uwaga: Klercide™ Low Residue Peroxide jest dostępny jako produkt do mycia w Ameryce Północnej.

Cechy i korzyści

Efektywność:
  • Minimalny poziom pozostałości. Odpowiedni do stosowania na wszystkich rodzajach powierzchni twardych w pomieszczeniach sterylnych i w kontrolowanych środowiskach, izolatorach, LAF, zewnętrznych powierzchniach urządzeń i zbiornikach w procesach produkcyjnych.
  • Mieszanka przefiltrowana do poziomu 0,2 mikronów, sterylnie wypełniona w pomieszczeniu sterylnym klasy ISO 5 i sterylizowana promieniowaniem gamma. 

Zastosowanie w celu sterylizacji:

  • Opatentowana i unikalna głowica spustowa SteriShield™ Delivery System (SDS) tworzy pełne uszczelnienie i zapobiega zasysaniu powietrza z powrotem do butelki. Eliminuje to ryzyko zanieczyszczenia mikrobiologicznego w krytycznych obszarach, w których przeprowadzane jest napełnianie/wykańczanie, oraz zanieczyszczeń chemicznych.

 

Powiązane produkty do usuwania osadów i mycia Klercide™

No related product pages were found.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

No related solution pages were found.