Klercide™ Low Residue Peroxide - Blended with WFI

Klercide™ Low Residue Peroxide — Blended with WFI

Ecolab Klercide Low Residue Peroxide jest mieszaniną wysokiej czystości 6% nadtlenku wodoru i wody do iniekcji (WFI, Water for Injection). Został specjalnie zaprojektowany pod kątem obszarów, w których wymagane jest zastosowanie produktu pozostawiającego minimalną ilość osadu. Mieszanka jest filtrowana do 0,2 mikrona i sterylnie napełniana.

Uwaga: Klercide™ Low Residue Peroxide jest dostępny jako produkt do mycia w Ameryce Północnej.

Cechy i korzyści

Efektywność:
  • Minimalny poziom pozostałości. Odpowiedni do stosowania na wszystkich rodzajach powierzchni twardych w pomieszczeniach sterylnych i w kontrolowanych środowiskach, izolatorach, LAF, zewnętrznych powierzchniach urządzeń i zbiornikach w procesach produkcyjnych.
  • Mieszanka przefiltrowana do poziomu 0,2 mikronów, sterylnie wypełniona w pomieszczeniu sterylnym klasy ISO 5 i sterylizowana promieniowaniem gamma. 

Zastosowanie w celu sterylizacji:

  • Opatentowana i unikalna głowica spustowa SteriShield™ Delivery System (SDS) tworzy pełne uszczelnienie i zapobiega zasysaniu powietrza z powrotem do butelki. Eliminuje to ryzyko zanieczyszczenia mikrobiologicznego w krytycznych obszarach, w których przeprowadzane jest napełnianie/wykańczanie, oraz zanieczyszczeń chemicznych.

 

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.