Ecolab Klercide™ residue removal and cleaning products

Klercide™ – Produkty do usuwania osadów i mycia

Produkty Ecolab usuwania osadów i mycia Klercide™ umożliwiają oddzielne mycie i dezynfekcję obszarów o podwyższonej klasie czystości. Klercide™ Detergents and Low Residue Peroxides zapewniają skuteczne mycie, na którym można polegać. Ponadto Klercide™ WFI Quality Water można stosować do usuwania pozostałości i rozcieńczania środka dezynfekcyjnego w obszarach krytycznych. 
Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 

Life Sciences Pharma Brochure

Identyfikowanie specyficznych potrzeb pomieszczeń sterylnych dzięki naszym rozwiązaniom do pełnego wsparcia zakładu

Nasz doświadczony, dobrze przeszkolony i korzystający z pełnych zasobów globalnego lidera w zakresie higieny zespół Life Sciences dostarcza kompletne programy mycia i dezynfekcji.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami