Ecolab Klerwipe™ Neutral Detergent Mop Wipes

Klerwipe™ Neutral Detergent Blended with DI – Szmatki do mopa

Sterylny, niejonowy detergent zapewniający skuteczne czyszczenie w kontrolowanych środowiskach w formie ściereczek do mopa.

Ściereczki Klerwipe™ Neutral Detergent Mop Wipessą idealne do rutynowego czyszczenia i umożliwiają usuwanie nieżywotnych zanieczyszczeń w oddzielnym etapie czyszczenia, niezależnie od etapu dezynfekcji.

Podstawowa specyfikacja produktu

Test tubes icon

Bardzo skuteczny środek myjący

Ściereczki Klerwipe™ Neutral Detergent mop wipes są szczególnie skuteczne w przypadku tłustych lub lepkich rozlanych cieczy lub po ogólnym czyszczeniu konserwacyjnym. Te wysoce chłonne ściereczki umożliwiają szybkie wyczyszczenie powierzchni oraz pozostawiają je wolne od zabrudzeń, co umożliwia skuteczną​​​​​​​ późniejszą dezynfekcję.

Icon with a checkmark in the center

Łatwy w użyciu i skuteczny

Gotowe do użycia, szybkie i łatwe w użyciu ściereczki Klerwipe™ Neutral Detergent Mop Wipes są niekorozyjne, ale bardzo skuteczne w szerokim zakresie zastosowań w pomieszczeniach sterylnych. Są bardzo chłonne, pozostają mokre przez cały czas użytkowania oraz są dostępne w opakowaniu z odrywanym paskiem co ułatwia ich używanie.

Shield with a check mark icon

Bezpośrednie użycie

Ściereczki do mopa Klerwipe™ Neutral Detergent Mop Wipes są nasączone niepieniącym się środkiem Klercide™ Neutral Detergent o niekorozyjnej formule, dzięki czemu są bardzo skuteczne, gdy są stosowane bezpośrednio na większości nieporowatych powierzchni.

Three diamond shapes icon

Sterylna produkcja w standardzie pomieszczeń sterylnych

Chusteczki Klerwipe™ Neutral Detergent Mop Wipes są filtrowane po poziomu 0,2 mikrona, a następnie napełniane i pakowane podwójne w pomieszczeniu sterylnym klasy C przed ostateczną sterylizacją promieniowaniem gamma. Certyfikaty analizy i sterylności są dostępne dla każdej partii.

Jednostka sprzedaży Wielkość produktu Nasączony materiał Obszar zastosowań
10 saszetek po
20 chusteczek
420 mm x 250 mm Dostępne w wersji: niskiej zawartości cząstek stałych (45% poliester, 55% celuloza) Do stosowania na podłogach, ścianach i twardych powierzchniach.

Jeśli szukasz gotowego do użycia produktu, sprawdź nasze chusteczki Klercide™ Neutral Detergent RTU i chusteczki w saszetce Klerwipe™ Neutral Detergent Pouche Wipes.

Produkt biobójczy. Używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

 


Zapewnienie wyników, które mają znaczenie

✓ Łatwość użytkowania

Cała oferta produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych została zaprojektowana w sposób intuicyjny i łatwy do przeprowadzenia fundamendalnych protokołów przez personel obsługujący pomieszczenia sterylne – z uwzględnieniem kluczowych wymagań, złożoności oraz wyzwań dotyczących pomieszczeń sterylnych.

✓ program Ecolab Validex™

Program Ecolab Validex™ pomaga w rozwiązywaniu wyzwań walidacyjnych za pośrednictwem globalnej metody, zestawu danych i specjalistycznej wiedzy — a wszystko to dostosowane do szczególnych wymagań sterylnego otoczenia. Ułatwimy wdrożenie nowych produktów i zapewnimy spokój ducha, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na swojej podstawowej działalności.

✓ Niezawodna dostępność

Globalna produkcja oraz łańcuch dostaw Ecolab są wzmocnione przez naszą doskonałość operacyjną i ugruntowane relacje z dostawcami, zapewniając naszym klientom niezawodną dostępność kluczowych produktów, których potrzebują do utrzymania zgodności oraz optymalizacji produkcji.

✓ Wykonane dla pomieszczeń sterylnych – w pomieszczeniu sterylnym

Wszystkie produkty Ecolab do pomieszczeń sterylnych są produkowane w certyfikowanym, sterylnym środowisku, co zapewnia, że wszystkie produkty spełniają lub przekraczają standardy sterylności jakości.

Zobacz nasze całe portfolio Ecolab do pomieszczeń sterylnych

Pełna gama produktów Klercide™ i Klerwipe™ zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wesprzeć program czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń sterylnych, pomaga zapewnić spójności oraz chronić jakość i bezpieczeństwo w pomieszczeniach sterylnych.

Ecolab Klercide™ and Klerwipe™ EU Core Range of Cleanroom Products

Wszystkie produkty Ecolab przeznaczone do pomieszczeń sterylnych zostały zaprojektowane przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie pomieszczeń sterylnych, którzy znają wyzwania, przed jakimi stoisz – wszystkie produkty są produkowane w środowiskach pomieszczeń sterylnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono produktów do pomieszczeń sterylnych


Oparte na nauce wsparcie i doradztwo

Technician cleaning a cleanroom with Ecolab product

Cała oferta Ecolab do pomieszczeń sterylnych bazuje na badaniach naukowych i dogłębnej znajomości branży naszych mikrobiologów oraz ekspertów specjalizujących się w pomieszczeniach sterylnych, szkolenia w zakładzie oraz online, konsultacje i testowanie produktów i nie tylko – a to wszystko dostępne jest od ręki i bez dodatkowych kosztów. Aby dowiedzieć się więcej o wsparciu Ecolab, już dziś napisz do nas wiadomość e-mail.

Rozwiązania powiązane z pomieszczeniami sterylnymi

Zachęcamy do zapoznania się ze sposobem, w jaki rozwiązania Ecolab w zakresie pomieszczeń sterylnych mogą pomóc Państwa placówce w wytwarzaniu bezpiecznych, zgodnych z przepisami produktów, które przekraczają standardy opieki nad pacjentem, wymiernie poprawiają wydajność operacyjną i pomagają osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono stron z powiązanymi rozwiązaniami