Guests being served at restaurant table.

Satysfakcja gości

Zapewnienie, że Twoja marka konsekwentnie zapewnia doskonałość i podnosi jakość doświadczenia gości to podstawa sukcesu Twojej marki. Poprawa satysfakcji klienta może pomóc w zwiększeniu zadowolenia klientów, zwiększeniu ich lojalności oraz stymulacji rozwoju produktów.

EcoSure wykracza poza podstawowy program obsługi klienta. Zapewniamy spersonalizowane oceny, sprawozdawczość i zalecenia dotyczące ulepszeń obejmujące wszystko: od doświadczeń gości i standardów marki po zdrowie publiczne i bezpieczeństwo w miejscu pracy, zapewniając, że wszystkie elementy są zintegrowane z kompleksową strategią ochrony marki.

EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot

Czym jest program EcoSure?

Program EcoSure to kompleksowe rozwiązanie do ochrony marki, które łączy w sobie oceny na poziomie oddziału, wskaźniki i sprawozdawczość​​​​​​​, plany działań naprawczych oraz wiedzę branżową. Program dopasowuje podstawowe obszary ochrony marki (w tym obsługę klienta i operacyjną kontrolę jakości) do Twojej działalności, dzięki czemu wszystkie elementy programu są zgodne z priorytetami całej firmy.

Po opracowaniu programu członkowie zespołu EcoSure przeprowadzają oceny na poziomie oddziału, analizując zgodność marki, co umożliwia rozpoznanie pierwotnych przyczyn obszarów problemowych oraz możliwości poprawy. Program kompiluje wyniki wizyt w przydatne informacje i zapewnia: nauczanie i szkolenia na miejscu, analizę przyczyn, zarządzanie działaniami naprawczymi oraz konfigurowalne raporty.

EcoSure współpracuje z Tobą, aby:

 • Określić priorytetowe obszary programu
 • Dostosować projekt programu
 • Przeprowadzić ocenę na miejscu
 • Analizować ważne dane
 • Zalecać ulepszenia programu
 • Zapewnienie lepszej satysfakcji klienta w całej marce

Podstawowe elementy programu ochrony marki

Shield with checkmark

Oceny

Zgodnie z cyklicznym harmonogramem dostosowanym do potrzeb i działalności firmy, EcoSure przeprowadza ocenę działalności oddziału. Zakres oceny jest dostosowany do priorytetów biznesowych i obejmuje wiele kwestii, w tym doświadczenia gości.

Clipboard with checkmarks

Analiza danych

Program ma na celu dostarczenie praktycznych spostrzeżeń poprzez obszerne raportowanie danych, w tym raportowanie cyfrowe na poziomie oddziału, branżową analizę porównawczą, pulpity nawigacyjne dla całej firmy i biznesowe oceny wyników dla kadry kierowniczej. Zespół EcoSure zapewnia również analizę danych z dopasowanymi zaleceniami, które pomagają wprowadzić znaczące ulepszenia.

2 people with checkmark shield

Szkolenie i działania korygujące

W oparciu o wyniki wizyty zapewniamy kompleksowe szkolenia i zalecenia naprawcze, aby pomóc w zmianie zachowań i poprawie wyników operacyjnych.

Certificate

Najlepsze praktyki dla przemysłu

EcoSure jest na bieżąco z najlepszymi praktykami i trendami branżowymi, co dodatkowo wzbogaca spostrzeżenia i przyczynia się do skutecznej ochrony marki. Nasze aktywne zaangażowanie w wiodące w branży organizacje i agencje zapewnia, że nasze programy są zawsze zgodne z najnowszymi standardami obsługi gości i trendami.

EcoSure with client in front of house.

W jaki sposób EcoSure pomaga poprawić satysfakcję klienta?

Pomagamy zapewnić spójną, wysokiej jakości obsługę klienta we wszystkich lokalizacjach.

W EcoSure rozumiemy dynamiczny charakter oczekiwań gości, a nasza wiedza branżowa umożliwia prawdziwe partnerstwo z klientem.

W ramach naszego programu EcoSure oferujemy kompleksowe opcje wizyt, które mają na celu zwiększenie zaangażowania firmy w zadowolenie klientów. Współpracujemy z Tobą, aby stworzyć spersonalizowany zakres oceny oparty na celach Twojej marki ​​​​​​​w zakresie doświadczeń gości. Nasze oceny obejmują kluczowe aspekty interakcji z gośćmi, od powitania i zachowania personelu po czystość obiektu i czas oczekiwania. Dzięki naszemu podejściu coachingowemu na miejscu i wykorzystaniu spostrzeżeń opartych na danych, program EcoSure umożliwia zespołom tworzenie niezapomnianych wrażeń dla gości.

Współpracujemy z Twoją marką, aby stworzyć niestandardowe kryteria oceny, które mogą obejmować:

 • Pierwsze wrażenia: Oceniamy wygląd i atmosferę obszarów, które wpływają na pierwsze wrażenie gości i pomagamy zapewnić zgodność z wizją marki.
 • Przywitanie gości i zachowanie personelu: Twój personel jest twarzą Twojej firmy. Oceniamy powitanie i zachowania, ponieważ bardzo ważne jest, aby każdy gość otrzymał ciepłe i przyjazne wrażenia od momentu przekroczenia drzwi.
 • Czas oczekiwania: EcoSure może pomóc wskazać możliwości poprawy czasu oczekiwania, co pomaga zoptymalizować wydajność i zmniejszyć frustrację gości.
 • Przetwarzanie płatności: Oceniamy procesy płatności pod kątem szybkości, dokładności i łatwości korzystania.
 • Stan zewnętrzny budynku: Twój lokal wykracza poza drzwi wejściowe. Oceniamy wygląd zewnętrzny, aby pomóc w utrzymaniu pozytywnego wrażenia gości przed wejściem ​​​​​​​do lokalu.
 • Obsługa drive-thru: W przypadku firm z usługami drive-thru oceniamy, czy ta interakcja z gośćmi spełnia najwyższe standardy szybkości, dokładności i ogólnego doświadczenia.


Korzyści płynące ze strategii ochrony marki

EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot

Kompleksowe zarządzanie programem

Zespół EcoSure jest odpowiedzialny za tworzenie, realizację i analizę danych programu. 


EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot, Gym

Stała wydajność pracowników

Nasze podejście koncentruje się na szkoleniach, coachingu i działaniach korygujących na poziomie zakładu, co pomaga budować kulturę pracowniczą, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo, odpowiedzialność, zachowanie wiedzy i kierownictwo. 

EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot, dining area

Analiza danych

Nasze wizyty zapewniają wgląd w codzienne operacje, dzięki czemu nasz zespół może opracować zalecenia specyficzne dla Twojej marki. 

 

Ecosure representative with customer at a hotel

Wyjątkowe doświadczenie klienta

Unikalna, kompleksowa struktura umowy EcoSure jest przejrzysta, stwarzając możliwość budowania współpracy partnerskiej i skupienia się na osiąganiu wyników programu. 

Poznaj rozwiązania EcoSure w zakresie ochrony marki

Dowiedz się więcej o wszystkich usługach EcoSure

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono żadnych programów

Zobacz całą ofertę usług EcoSure

Poznaj segmenty branżowe EcoSure

Dowiedz się więcej o wszystkich rozwiązaniach oferowanych przez EcoSure

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono żadnych programów

Zobacz wszystkie rozwiązania EcoSure
Ecosure representative with customer at a hotel

Skontaktuj się z nami

W EcoSure wiemy, czym są dobre doświadczenia gości i jesteśmy gotowi do pomocy.

Oceny niestandardowe
Analiza danych
Szkolenie i działania naprawcze
Najlepsze praktyki dla przemysłu

Skontaktuj się z EcoSure

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.