EcoSure2023_Cstore_620_550x310.jpg

Jakość produktu

Jakość produktów i działań operacyjnych jest absolutnie krytycznym elementem reputacji marki. Utrata jakości może oznaczać znaczny spadek jakości doświadczenia klienta i lojalności wobec marki. Utrzymanie najwyższych standardów jakości produktów i działań operacyjnych jest fundamentalną częścią ochrony marki. 

W EcoSure rozumiemy znaczenie standardów jakości produktów. Współpracujemy z biznesami takimi jak Twój, aby tworzyć kompleksowe rozwiązania ochrony marki. Program składa się z kompleksowych ocen na poziomie oddziałów, dokładnego raportowania danych z całej firmy, szkoleń i działań naprawczych oraz ciągłych ulepszeń programu.

EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot

Czym jest program EcoSure?

EcoSure ściśle współpracuje z globalnymi markami, aby opracować dostosowany, kompleksowy program ochrony marki — uwzględniający jednocześnie obawy związane z marką oraz cele biznesowe najbardziej istotne dla Twojej działalności. Oprócz skupienia się na kontroli jakości, EcoSure pomaga markom w zakresie bezpieczeństwa żywności i zdrowia publicznego, doświadczeń gości, bezpieczeństwa w miejscu pracy i nie tylko.

Na początku wdrażania programu współpracujemy z interesariuszami w celu określenia obszarów priorytetowych — w tym między innymi jakości produktu. Ramy programu obejmują wizyty w zakładzie, a także opracowanie ocen i wskaźników, które są dostosowane specjalnie do Twojej działalności. 

Podczas oceny na poziomie oddziału zwracamy uwagę na problematyczne obszary i proponujemy możliwości poprawy. Następnie współpracujemy z członkami zespołu, aby zachęcić ich do pozytywnych zmian. Przekazujemy również dane pochodzące z oceny odpowiednim stronom wraz z praktycznymi spostrzeżeniami, które poprawią jakość obsługi klienta i ograniczą ryzyko.

EcoSure współpracuje z Tobą, aby:

 • Określić priorytetowe obszary programu
 • Dostosować projekt programu
 • Przeprowadzić ocenę na miejscu
 • Analizować ważne dane
 • Zalecać ulepszenia programu
 • Poprawa i utrzymanie poziomu standardów jakości produktów

Podstawowe elementy programu ochrony marki

Shield with checkmark

Oceny

Zespół ekspertów EcoSure przeprowadza oceny w zakładzie, aby uzyskać wgląd w codzienne operacje na poziomie oddziału. Zakres oceny jest wszechstronny i dostosowany do potrzeb klienta i może obejmować wiele obszarów, w tym zapewnienie jakości.

Clipboard with checkmarks

Analiza danych

Obszerne możliwości gromadzenia danych i raportowania EcoSure umożliwiają marce osiąganie wyników dzięki raportowaniu na poziomie oddziału, pulpitom nawigacyjnym i naszym ocenom biznesu. Zespół EcoSure wykorzystuje dane z oceny i wiedzę branżową, aby opracować zalecenia specyficzne dla Twojej marki.

2 people with checkmark shield

Szkolenie i działania korygujące

Podejście EcoSure skoncentrowane na szkoleniach pomaga budować kulturę pracowniczą, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo, odpowiedzialność, zatrzymywanie wiedzy i wzmocnienie pozycji pracowników. Nasze dedykowane wizyty szkoleniowe i plany działania są zaprojektowane tak, aby były elastyczne, umożliwiając poprawę bez zakłócania działań firmy.

Certificate

Najlepsze praktyki dla przemysłu

Wykorzystujemy nasze istniejące relacje w obsługiwanych branżach, aby być na bieżąco z najnowszymi standardami jakości produktów i trendami. Dzięki temu nasze programy pomagają wdrożyć najlepsze praktyki, które poprawiają wgląd w jakość produktów i pomagają osiągać lepsze wyniki.

EcoSure 2023 Photoshoot FSR full-service restaurant, front-of-house

Jak EcoSure realizuje ulepszenia związane z jakością produktu?

W EcoSure rozumiemy niuanse związane z dostarczaniem produktu wysokiej jakości.

EcoSure oferuje kompleksowy program oceny jakości produktów stworzony w celu oceny zdolności produktów do konsekwentnego spełniania lub przekraczania oczekiwań klientów. Nasze oceny obejmują kluczowe aspekty jakości produktów, w tym wygląd, smak, kolejność usług oraz kontrolę jakości, aby dbać o doskonałość każdego produktu. Dzięki naszym szkoleniom w zakładzie oraz wykorzystaniu informacji opartych na danych, program EcoSure umożliwia zespołowi utrzymanie jakości oraz spójności produktów dla klientów.

Współpracujemy z Twoją marką, aby stworzyć niestandardowe kryteria oceny, które mogą obejmować:

 • Wygląd produktu: Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Skrupulatnie oceniamy atrakcyjność Twoich produktów, pomagając Ci zachować spójną prezentację.
 • Kolejność usług: Płynne działanie to zadowoleni klienci. Nasze oceny sprawdzają, czy procesy są zoptymalizowane pod kątem wydajności oraz zadowolenia klientów.
 • Oznakowanie i przechowywanie: Podczas oceny sprawdzamy, czy produkty są prawidłowo oznakowane oraz czy warunki przechowywania są zoptymalizowane pod kątem wydajności i bezpieczeństwa.
 • Dokładność zamówień: Oceniamy Twoje systemy zarządzania zamówieniami, aby zapewnić, że każdy klient otrzyma dokładnie to, czego potrzebuje.
 • Tworzenie przepisów: Nasi eksperci sprawdzają zgodność wykorzystania przepisów specyficznych dla marki oraz ich precyzyjne i spójne przestrzeganie.
 • Stan sprzętu: Oceniamy stan maszyn i sprzętu, dzięki czemu można uniknąć nieoczekiwanych przestojów oraz utrzymać wydajność na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie cyfrowej


Korzyści płynące ze strategii ochrony marki

EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot

Kompleksowe zarządzanie programem

Zespół EcoSure jest odpowiedzialny za tworzenie, realizację i analizę danych programu. 


EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot, Gym

Stała wydajność pracowników

Nasze podejście koncentruje się na szkoleniach, coachingu i działaniach korygujących na poziomie zakładu, co pomaga budować kulturę pracowniczą, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo, odpowiedzialność, zachowanie wiedzy i kierownictwo. 

EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot, dining area

Analiza danych

Nasze wizyty zapewniają wgląd w codzienne operacje, dzięki czemu nasz zespół może opracować zalecenia specyficzne dla Twojej marki. 

 

Ecosure representative with customer at a hotel

Wyjątkowe doświadczenie klienta

Unikalna, kompleksowa struktura umowy EcoSure jest przejrzysta, stwarzając możliwość budowania współpracy partnerskiej i skupienia się na osiąganiu wyników programu. 

Poznaj rozwiązania EcoSure w zakresie ochrony marki

Dowiedz się więcej o wszystkich usługach EcoSure

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono żadnych programów

Zobacz całą ofertę usług EcoSure

Poznaj segmenty branżowe EcoSure

Dowiedz się więcej o wszystkich rozwiązaniach oferowanych przez EcoSure

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono żadnych programów

Zobacz wszystkie rozwiązania EcoSure
Ecosure representative with customer at a hotel

Skontaktuj się z nami

W EcoSure wiemy, co to jakość operacyjna i jakość produktu oraz jesteśmy gotowi do pomocy.

Oceny niestandardowe
Analiza danych
Szkolenie i działania naprawcze
Najlepsze praktyki dla przemysłu

Skontaktuj się z EcoSure

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.