EcoSure2023_Cstore_447_brandstandards_550x310.jpg

Standardy marki

Utrzymanie standardów marki ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu i przetrwania firmy. Ciągłe zaangażowanie w jakość i spójność pomaga zwiększyć lojalność i zadowolenie klientów. Ważne jest, aby aktywnie ustanawiać i utrzymywać standardy marki w celu zapewnienia pozycji firmy na rynku.

Wiodące w branży programy EcoSure pomagają dużym organizacjom oceniać i ulepszać dostarczanie odpowiednich standardów marki we wszystkich lokalizacjach ich działalności. Tworzymy kompleksowe rozwiązanie do ochrony marki, ściśle z nią współpracując. Program składa się z dostosowanych ocen, wnikliwych danych i raportów, wsparcia szkoleniowego i coachingowego oraz ulepszeń programu w celu ciągłego doskonalenia.

EcoSure 2023 Photoshoot FSR full-service restaurant, front-of-house

Czym jest program EcoSure?

EcoSure współpracuje z globalnymi markami w celu stworzenia kompleksowej strategii ochrony marki, priorytetowo traktując obszary ochrony marki, które są najważniejszymi czynnikami i obszarami zainteresowania w organizacji. Te podstawowe obszary obejmują standardy marki, bezpieczeństwo żywności i zdrowie publiczne oraz doświadczenia klientów, a także jakość produktów i bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Po zidentyfikowaniu priorytetów marki nasz zespół współpracuje z klientem w celu stworzenia spersonalizowanego programu, który obejmuje oceny na miejscu, punktację i raportowanie zaprojektowane specjalnie na potrzeby marki. 

Podczas oceny na poziomie jednostki identyfikujemy potencjalne problemy i możliwości poprawy oraz współpracujemy z zespołami, aby zachęcać do pozytywnych zmian. Odpowiednie strony otrzymują dane z oceny wraz z praktycznymi spostrzeżeniami, które ograniczają ryzyko i zwiększają zadowolenie klientów. 

EcoSure współpracuje z Tobą, aby:

 • Określić priorytetowe obszary programu
 • Dostosować projekt programu
 • Przeprowadzić ocenę na miejscu
 • Analizować ważne dane
 • Zalecać ulepszenia programu
 • Oceniać, definiować i utrzymywać standardy marki

Podstawowe elementy programu ochrony marki

Shield with checkmark

Oceny

Eksperci EcoSure przeprowadzają oceny na miejscu, aby zapewnić zrozumienie operacji na poziomie zakładu. Niestandardowy zakres wizyty może obejmować przestrzeganie standardów marki, a także inne obszary, które mają kluczowe znaczenie dla Twojej firmy.

Clipboard with checkmarks

Analiza danych

Dokładne gromadzenie danych i możliwości raportowania EcoSure umożliwiają marce dostrzeżenie ulepszeń dzięki raportowaniu na poziomie zkładu, panelom analitycznym i przeglądom biznesowym na poziomie wykonawczym. Twój zespół EcoSure wykorzysta wiedzę branżową wraz z danymi z oceny, aby opracować unikalne zalecenia oparte na potrzebach Twojej marki.

2 people with checkmark shield

Szkolenie i działania korygujące

Nasze programy ochrony marki koncentrują się na szkoleniu pracowników, coachingu i działaniach korygujących na poziomie zakładu. Pomaga to budować trwałą kulturę pracowniczą, której priorytetami są bezpieczeństwo, odpowiedzialność, utrzymanie wiedzy i wzmocnienie pozycji. Nasze dedykowane wizyty szkoleniowe i plany działania są zaprojektowane tak, aby były elastyczne, umożliwiając poprawę bez zakłócania działań firmy.

Certificate

Najlepsze praktyki dla przemysłu

EcoSure ma doświadczenie w projektowaniu i dostarczaniu globalnych standardów marki w wielu branżach. Nasze bliskie kontakty z profesjonalistami z branży pozwalają naszemu zespołowi znać najlepsze praktyki na bieżąco. Pomaga to zapewnić, że nasze programy są zgodne z najnowszymi trendami, zwiększają wgląd w standardy marki i zapewniają dobre wyniki.

EcoSure2023_Cstore_620_550x310.jpg

W jaki sposób EcoSure wpływa na lepsze spełnianie standardów marki?

EcoSure stosuje partnerskie podejście do tworzenia programu ochrony marki.

EcoSure współpracuje z Tobą w celu opracowania solidnej oceny standardów marki i programu zgodności, pomagając Ci zapewnić spójne doświadczenie reprezentujące Twoją unikalną markę we wszystkich lokalizacjach.

Nasze oceny na miejscu obejmują krytyczne aspekty doświadczenia marki, takie jak obsługa klienta, ekspozycja produktów, wystrój w strefie wejścia i zgodność z przepisami marketingowymi, a także spójność w różnych lokalizacjach. Dzięki naszemu podejściu coachingowemu na miejscu i wykorzystaniu spostrzeżeń opartych na danych, program EcoSure umożliwia zespołom utrzymanie spójnej tożsamości marki, która wzbudza zainteresowanie klientów.

Współpracujemy z Twoją marką, aby stworzyć niestandardowe kryteria oceny, które mogą obejmować:

 • Obsługę klienta/Jakość usług: Oceniamy, jak skutecznie personel angażuje się w kontakt z klientami i gośćmi, spełniając obietnicę danej marki.
 • Czystość i warunki pracy: Nasz zespół ocenia ogólną czystość i warunki w lokalizacji, identyfikując obszary wymagające usprawnienia procesów, produktów lub inwestycji.
 • Wytyczne dotyczące obiektu: Przyglądamy się wystrojowi i wyposażeniu w strefie wejścia i na zapleczu budynku, oceniamy pod kątem wymaganych standardów projektowych marki oraz dokonujemy przeglądu ogólnej konserwacji i utrzymania lokalizacji. 
 • Merchandising i ekspozycje produktów: Oceniamy rozmieszczenie produktów i ekspozycje, raportując ich zgodność z wizją marki i skuteczność prezentowania oferty w celu zaangażowania klientów.
 • Wygląd zewnętrzny: Oceniamy Twoje przestrzenie, aby upewnić się, że ucieleśniają esencję Twojej marki, pozostawiając trwałe wrażenie na Twoich klientach. 
 • Zgodność z menu i programami marki: Weryfikujemy, czy menu i programy marki są zgodne z wytycznymi marki, a także czy nowe pozycje, produkty i usługi są wdrażane i dostarczane we właściwy sposób, aby promować spójne i niezawodne doświadczenie.
 • Inwentaryzację i stany magazynowe: Oceniamy praktyki zarządzania zapasami, pomagając potwierdzić, że odpowiednie produkty są dostępne we właściwym czasie, aby zaspokoić popyt klientów.
 • Uniformy i higienę personelu: Zapewniamy wgląd w uniformy i praktyki higieniczne pracowników, pomagając zapewnić przestrzeganie standardów marki.
 • Marketing i reklamę: Nasi eksperci oceniają materiały marketingowe i reklamowe w jednostkach, sprawdzając, czy są one aktualizowane w celu odzwierciedlenia bieżących promocji i kampanii marki.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie cyfrowej


Korzyści płynące ze strategii ochrony marki

EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot

Kompleksowe zarządzanie programem

Zespół EcoSure jest odpowiedzialny za tworzenie, realizację i analizę danych programu. 


EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot, Gym

Stała wydajność pracowników

Nasze podejście koncentruje się na szkoleniach, coachingu i działaniach korygujących na poziomie zakładu, co pomaga budować kulturę pracowniczą, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo, odpowiedzialność, zachowanie wiedzy i kierownictwo. 

EcoSure 2023 Brand Protection Photoshoot, dining area

Analiza danych

Nasze wizyty zapewniają wgląd w codzienne operacje, dzięki czemu nasz zespół może opracować zalecenia specyficzne dla Twojej marki. 

 

Ecosure representative with customer at a hotel

Wyjątkowe doświadczenie klienta

Unikalna, kompleksowa struktura umowy EcoSure jest przejrzysta, stwarzając możliwość budowania współpracy partnerskiej i skupienia się na osiąganiu wyników programu. 

Poznaj rozwiązania EcoSure w zakresie ochrony marki

Dowiedz się więcej o wszystkich usługach EcoSure

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono żadnych programów

Zobacz całą ofertę usług EcoSure

Poznaj segmenty branżowe EcoSure

Dowiedz się więcej o wszystkich rozwiązaniach oferowanych przez EcoSure

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono żadnych programów

Zobacz wszystkie rozwiązania EcoSure
Ecosure representative with customer at a hotel

Skontaktuj się z nami

EcoSure rozumie standardy marki i służy pomocą.

Oceny niestandardowe
Analiza danych
Szkolenie i działania naprawcze
Najlepsze praktyki dla przemysłu

Skontaktuj się z EcoSure

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.