Incidin_Extra_N_Family

Incidin™ Extra N

Koncentrat na bazie glukoprotaminy i QAC

Połączenie opatentowanej substancji glukoprotaminy z czwartorzędowymi związkami amoniowymi (QAC) czyni ten produkt wyjątkowo skutecznym zarówno w obszarze mycia jak i spektrum mikrobójczego.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Dlaczego warto stosować Incidin Extra N?

Preparat zapewnia:

  • Doskonałą kompatybilność materiałową
  • Dezynfekcję, mycie i pielęgnację w jednym cyklu roboczym
  • Potwierdzoną kompatybilność z systemem suchych chusteczek Incidin Dry Wipes System
Główne cechy Korzyści
Szerokie spektrum działania Preparat posiada szerokie spektrum działania obejmujące bakterie, prątki gruźlicy, drożdże, wszystkie wirusy osłonione (łącznie z HBV, HCV, HIV), Simian, Adeno, Rota, Noro. Może być stosowany w codziennej praktyce, jak również w sytuacjach zagrożenia epidemią.
Dobra tolerancja materiałowa. Dzięki połączeniu glukoprotaminy — unikalnej substancji czynnej — i QAC preparat cechuje się doskonałymi właściwościami myjącymi i dobrą tolerancją materiałową. Nie zawiera aldehydów.
Jednoczesne mycie i dezynfekcja Szerokie spektrum działania mikrobójczego i wysokiej wydajności Incidin Extra N gwarantuje bezpieczną i pewną dezynfekcję w jednym kroku, również w obszarach podwyższonego ryzyka, pozwalając na oszczędność czasu.

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Do dezynfekcji i mycia wszelkich zmywalnych powierzchni, sprzętu medycznego oraz ogólnych powierzchni w środowisku szpitalnym.

 

Sposób postępowania

Przygotować roztwór środka przez rozcieńczenie w wodzie (o maksymalnej temperaturze 30°C) Zwilżyć dezynfekowaną powierzchnię, stosować standardową procedurę dotyczącą zmywania powierzchni.

Aby osiągnąć roztwór 0,5% v/v, rozcieńczyć produkt z wodą w proporcjach 1:200, np. 5 ml Incidin Extra N dodano do 995 ml wody pitnej, aby osiągnąć łączną objętość wynoszącą 1 l.

Przy zmianie na aldehydowy preparat do dezynfekcji należy przeprowadzić dokładne mycie.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.


Wpisany na listę VAH Wpisany na listę RKI (A/B)


Dezynfekcja powierzchni wyrobów medycznych
0297


Zachowaj ostrożność podczas stosowania produktów biobójczych i wyrobów medycznych. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

INNE PRODUKTY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.

Nie znaleziono wydarzeń

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310

ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.