Incidin_Extra_N_Family

Incidin™ Extra N

Bezaldehydowy, norowirusobójczy płynny koncentrat do dezynfekcji powierzchni produktów medycznych i powierzchni wszystkich rodzajów. Przyjazna dla użytkownika kombinacja środków z unikalnym czynnikiem glukoprotaminy® i czwartorzędowymi związkami amoniowymi. Skuteczna, sprawdzona, norowirusobójcza standardowa dezynfekcja. Bakteriobójcze, drożdżobójcze i w ograniczonym stopniu wirusobójcze zgodnie z zaleceniami RKI 01/2004 (DVV2008) i skuteczne wobec adenowirusów, papowawirusów, rotawirusów i norowirusów.

  1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Bezaldehydowe skoncentrowane preparaty do mycia i dezynfekcji szpitalnej
  5. Incidin™ Extra N

Kontakt

Zadzwoń do nas

Zespół handlowy

Wojciech Sobczyk, Country Manager Healthcare Polska: +48 501 38 26 21

Krzysztof Bas, District Manager Polska Zachodnia: tel. 501 332 885

Mariusz Szymański, District Manager Polska Wschodnia: tel. 502 442 757

Artur Idec, District Manager Polska Południowa: tel. 501 33 94 58

Marketing

Anna Ceglarz, Kierownik ds. marketingu w Polsce: tel. 501 52 66 27

Anna Rozumek, Pracownik ds. marketingu: tel. 12 2616 163

Kinga Dętkoś, Pracownik ds. marketingu: tel. 12 26 16 199

Proszę uzupełnić dane
Gdzie się znajdujesz?
Jak możemy się z Państwem skontaktować?
W czym możemy pomóc?

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

 

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Szerokie spektrum działania przeciwbakteryjnego (włącznie z MRSA) i przeciwko drożdżom. Wysoki stopień bezpieczeństwa dezynfekcji na wszystkich zmywalnych powierzchniach, nawet w obszarach zagrożonych.

  • Unikalny środek glukoprotaminowy
  • Dobra skuteczność czyszczenia
  • Wysoki poziom kompatybilności materiałowej
Cecha produktu Państwa korzyść
Unikalny środek glukoprotaminowy Optymalna dezynfekcja i czyszczenie w połączeniu z pełną biodegradowalnością
Dobra skuteczność czyszczenia Można go zmieszać z Gloss Xpress: mycie, dezynfekcja i pielęgnacja w jednym kroku roboczym
Wysoki poziom kompatybilności materiałowej, dokładnie przetestowany Może być stosowany do: metali (np. mosiądzu), tworzyw sztucznych (na przykład poliwęglanu), elastomerów (np. EPDM), podłóg (np. linoleum)

Przygotuj roztwór rozcieńczając go z wodą (maks. 30°C) do uzyskania pożądanego stężenia.

Zmoczyć powierzchnie przeznaczone do obróbki, aby były mokre. Pamiętaj, aby równomiernie rozprowadzić wilgotność na powierzchni.

Należy mieć na sobie rękawice ochronne zgodnie z przepisami BHP.

Środków dezynfekujących zawierających aminę lub pochodne aminy nie można stosować zamiennie ze środkami dezynfekującymi zawierającymi aldehyd.

Wymagane jest dokładne, doraźne mycie każdego przełącznika.

Zachowaj ostrożność podczas stosowania produktów biobójczych. Używac środków dezynfekujących w sposób bezpieczny. Zawsze czytaj oznakowanie certyfikacji i informacje o produkcie przed jego użyciem.

100 g zawiera następujące czynniki: 15 g chlorku benzalkoniowego, 12,4 g glukoprotaminy

Użycie (po rozpoczęciu) Okres trwałości
W pojemniku1 Do nadrukowanego terminu ważności
W pojemniku na dozowniku Do nadrukowanego terminu ważności
W pojemniku z dozownikiem Do nadrukowanego terminu ważności
Jako przygotowany roztwór aplikacyjny2 Do 14 dni
Jako roztwór przygotowany do aplikacji w połączeniu z chusteczkami Incidin™ Premium w podajniku suchych chusteczek Incidin™3 Do 28 dni

1
W celu zapewnienia właściwego przechowywania środków higienicznych i dezynfekujących należy przechowywać oryginalne pojemniki (kanistry, wiadra lub butelki) ze skoncentrowanymi środkami dezynfekującymi (lub w proszku) w temperaturze poniżej 25°C, w suchym i czystym otoczeniu. Krótki okres przechowywania poniżej lub powyżej wskazanej temperatury przechowywania (np. podczas transportu) nie zmniejszy skuteczności. Po każdym użyciu pojemniki należy szczelnie zamknąć. Należy również uważać, aby koncentrat pozostający w pojemniku nie został zanieczyszczony podczas przygotowywania roztworu do użycia.

2
Przy założeniu, że nakładany roztwór nie jest zanieczyszczony materiałem organicznym, należy go przechowywać w czystym, zamkniętym pojemniku lub przykrytym basenie przyrządu. Należy zwrócić uwagę na odpowiednie oznakowanie na pojemnikach, w których przechowywane są roztwory środka dezynfekującego, np. zawartość, stężenie, data, okres ważności i numer partii. Wykorzystane i organicznie zanieczyszczone roztwory należy zmieniać co najmniej raz w ciągu dnia zgodnie z zaleceniem RKI.

3
Okres stabilności wynoszący do czterech tygodni można potwierdzić dla poprzednich produktów i stężeń aplikacji tych samych produktów, pod warunkiem, że wykorzystywane są zgodnie z naszym sposobem postępowania i zaleceniami. Komentarz: Chusteczek nasączonych roztworem środka dezynfekcyjnego nie można używać przez dłuższy czas. Częste otwieranie i zamykanie pojemnika lub przypadkowe pozostawienie otwartego podajnika chusteczek może doprowadzić do odparowania substancji lotnych, skutkującego zmianą stężenia środka.

Wpisany na listę VAH Wpisany na listę RKI (A/B)


pikto_flaeche_oberflaecheDezynfekcja powierzchni produktów medycznych
0297


pikto_flaeche_flaecheKoncentrat środka dezynfekcyjnego do dezynfekcji powierzchni wszelkiego typu.


Zachowaj ostrożność podczas stosowania produktów biobójczych. Przed przystąpieniem do użycia należy zawsze zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

Inne polecane produkty

Inne interesujące produkty z naszego asortymentu:

Incidin_Wipes_Dispenser_N
Chusteczki Incidin™

Do profesjonalnego mycia i dezynfekcji wszelkich typów powierzchni.

Illu_Dosiergeraet_DG1_mit_Produkt
Ecolab DG1
Dozowniki środka dezynfekcyjnego. Norma od ponad 35 lat.
DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.