1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Bezaldehydowe skoncentrowane preparaty do mycia i dezynfekcji szpitalnej
  5. Actichlor™ Plus
ActichlorPlus

Actichlor™ Plus

Actichlor™ Plus to skuteczny środek dezynfekcyjny na bazie chloru, przeznaczony do dezynfekcji wszystkich powierzchni i zmywalnych. Tabletki zawierają bazujący na chlorze detergent z dodatkiem NaDCC. Oferują doskonałą skuteczność mycia i dezynfekcji w jednym, łatwym kroku.

Charakterystyka produktu

  • Skuteczna chlorowa dezynfekcja w formie łatwej w użyciu tabletki
  • Szerokie spektrum działania umożliwia wiele zastosowań, w tym dezynfekcję powierzchni zanieczyszczonych krwią i dezynfekcję sporobójczą
  • Produkt łatwy w użyciu
  • Jednoetapowe mycie i dezynfekcja

Obszar zastosowań

Do dezynfekcji powierzchni, na które rozlana została krew, dezynfekcji ogólnych powierzchni w szpitalu, zlewozmywaków i odpływów oraz sprzętu gastronomicznego.

Sposób postępowania

Aby uzyskać roztwór o stężeniu 1000 ppm, rozpuścić 1 x tabletkę w 1 l wody. Aby uzyskać roztwór o stężeniu 10 000 ppm rozpuścić 10 x tabletek w 1 litrze wody. Więcej dodatkowych informacji na ten temat można znaleźć w tabelach dozowania.

Wyniki badań mikrobiologicznych

Preparat posiada dobre właściwości myjące dzięki zawartości specjalnych tenzydów nieulegających utlenieniu przez chlor i szerokie spektrum działania obejmujące bakterie, prątki gruźlicy (Mycobacterium tuberculosis), grzyby i wirusy (łącznie z wirusami Polio, Adeno, HBV, HCV, HIV).

 

Specyfikacja produktu

Tabletki Actichlor™ Plus – Tabletki musujące NaDCC z detergentem

Środki dezynfekcyjne stosuj bezpiecznie. Przed użyciem zapoznaj się z etykietą produktu. Wyłącznie do zastosowania profesjonalnego.
Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.

INNE PRODUKTY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

DO POBRANIA

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Healthcarereceptionarea550x310
ZOSTAŃ NASZYM KLIENTEM

Współpracując z klientami, Ecolab Healthcare zapewnia im poprawę wydajności, lepsze efekty końcowe oraz minimalizację ryzyka wystąpienia zakażeń szpitalnych.