Incidin_Active_Family

Incidin™ Active

Koncentrat na bazie aktywnego tlenu

Incidin Active charakteryzuje się szerokim spektrum skuteczności (łącznie z wirusami i zarodnikami) w połączeniu z doskonałymi właściwościami myjącymi i udowodnioną kompatybilnością materiałową, co czyni go godnym zaufania produktem do użytku w obszarach wysokiego ryzyka.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Dlaczego Incidin Active?

Dzięki wydajnemu myciu i dezynfekcji w jednym, prostym kroku, Incidin Active zapewnia także:

  • Krótkie czasy działania
  • Niskie stężenie użytkowe
Główne cechy Korzyści
Wysoką efektywność przy krótkim czasie kontaktu. Specjalna formuła Incidin Active łączy w sobie wysoką skuteczność dezynfekcji przeciwko bakteriom (w tym prątkom gruźlicy), drożdżom, grzybom, wirusom i zarodnikom oraz doskonałe własności myjące, nawet przy niskim stężeniu.

Właściwości wirusobójcze i sporobójcze sprawiają, że jest to doskonały środek w przypadku epidemii norowirusów lub bakterii Clostridium difficile.
Mycie i dezynfekcję w jednym, prostym kroku Incidin Active łączy szerokie spektrum działania z doskonałą wydajnością mycia w jednym, prostym kroku, zapewniając wydajne i niezawodnie działanie produktu.
Wysoka kompatybilność materiałowa Unikalna, aktywna koncepcja PerOxyBalance™ z neutralnym pH zapewnia doskonałą kompatybilność materiałową po zaaplikowaniu produktu na dezynfekowanych powierzchniach.

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Incidin Active jest koncentratem sporobójczym, przeznaczonym do mycia i dezynfekcji sprzętu medycznego oraz ogólnych powierzchni w środowisku szpitalnym.

 

Sposób postępowania

W celu przygotowania roztworu rozpuścić proszek w wodzie pitnej i kilkukrotnie przemieszać roztwór. Po 15 minutach roztwór jest gotowy do użytku. Dezynfekowane powierzchnie należy w całości zmoczyć roztworem. Roztwór można przechowywać w czystym i zamkniętym wiadrze przez jeden dzień roboczy. Podczas używania produktu należy zapewnić odpowiednią wentylację w pomieszczeniu.

Skład

Substancja czynna roztworu 20 g/L (2%): > 1000 mg/L (ppm) kwas peroksooctowy. Substancja czynna kwasu peroksooctowego tworzy się podczas produkcji roztworu.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.


Wpisany na listę VAH Wpisany na listę RKI (A/B)


Dezynfekcja powierzchni wyrobów medycznych
0297


Zachowaj ostrożność podczas stosowania produktów biobójczych i wyrobów medycznych. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

Materiały do pobrania

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

SPRAWDŹ INNE PRODUKTY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

No Events found