Incidin Pro

Incidin™ Pro

Wydajna dezynfekcja powierzchni bez zawartości aldehydów

Doskonale dobrana formuła to nowy standard w profesjonalnym myciu i dezynfekcji powierzchni.

Charakterystyka produktu

 

Główne cechy Korzyści
Szerokie spektrum działania (włącznie z Norowirusem) Skuteczność mikrobójcza jest połączona z krótkim czasem działania oraz doskonałą kompatybilnością materiałową. Skuteczny przeciwko bakteriom, drożdżom i wirusom (w tym norowirusom), Incidin Pro nadaje się do stosowania w obszarach wysokiego ryzyka i na zróżnicowanych powierzchniach, od oddziałów ogólnych i miejsc publicznych, po sale operacyjne i oddziały intensywnej opieki medycznej.
Doskonałe właściwości myjące i tolerancja materiałowa W testach przeprowadzonych w wybranych szpitalach europejskich potwierdzono wysoką skuteczność mycia produktu. Incidin Pro to nie tylko szerokie spektrum działania, ale również doskonała tolerancja materiałowa, począwszy od metali, linoleum i PCV, aż po ceramikę, gumę i tworzywa sztuczne.
Produkt został przetestowany zgodnie z normami EN Produkt został przetestowany zgodnie z normami EN oraz wytycznymi DGHM i DVV, co potwierdza jego szerokie spektrum działania, łącznie z Norowirusem, dając użytkownikowi pełną i Profesjonalną ochronę podczas procesu dezynfekcji. Zobacz poniższą tabelę, aby poznać szczegółowe wyniki badań.
Bez aldehydów i substancji zapachowych Incidin Pro nie posiada substancji lotnych i zapachowych, co zapewnia wygodne i bezpieczne stosowanie produktu.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.

 

Produkt wpisany na listę VAH

Dezynfekcja powierzchni wyrobów medycznych


Zachowaj ostrożność podczas stosowania produktów biobójczych i wyrobów medycznych. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

Materiały do pobrania

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

Inne produkty do mycia i dezynfekcji powierzchni

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert:

To karuzela. Wciśnij przycisk Następny lub Poprzedni do nawigacji lub przejdź do slajdu z pomocą kropek slajdu.