1. Strona główna
  2. Nasze rozwiązania
  3. Nasza oferta
  4. Bezaldehydowe skoncentrowane preparaty do mycia i dezynfekcji szpitalnej
  5. Incidin™ Pro
Incidin Pro

Incidin™ Pro

Wydajna dezynfekcja powierzchni bez zawartości aldehydów

Doskonale dobrana formuła to nowy standard w profesjonalnym myciu i dezynfekcji powierzchni.

Charakterystyka produktu

 

Główne cechy Korzyści
Szerokie spektrum działania (włącznie z Norowirusem) Skuteczność mikrobójcza jest połączona z krótkim czasem działania oraz doskonałą kompatybilnością materiałową. Skuteczny przeciwko bakteriom, drożdżom i wirusom (w tym norowirusom), Incidin Pro nadaje się do stosowania w obszarach wysokiego ryzyka i na zróżnicowanych powierzchniach, od oddziałów ogólnych i miejsc publicznych, po sale operacyjne i oddziały intensywnej opieki medycznej.
Doskonałe właściwości myjące i tolerancja materiałowa W testach przeprowadzonych w wybranych szpitalach europejskich potwierdzono wysoką skuteczność mycia produktu. Incidin Pro to nie tylko szerokie spektrum działania, ale również doskonała tolerancja materiałowa, począwszy od metali, linoleum i PCV, aż po ceramikę, gumę i tworzywa sztuczne.
Produkt został przetestowany zgodnie z normami EN Produkt został przetestowany zgodnie z normami EN oraz wytycznymi DGHM i DVV, co potwierdza jego szerokie spektrum działania, łącznie z Norowirusem, dając użytkownikowi pełną i Profesjonalną ochronę podczas procesu dezynfekcji. Zobacz poniższą tabelę, aby poznać szczegółowe wyniki badań.
Bez aldehydów i substancji zapachowych Incidin Pro nie posiada substancji lotnych i zapachowych, co zapewnia wygodne i bezpieczne stosowanie produktu.

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Incidin® Pro to płynny koncentrat, przeznaczony do mycia i dezynfekcji wszystkich rodzajów powierzchni w środowisku szpitalnym.

SPOSÓB POSTĘPOWANIA

Przygotować roztwór dezynfekcyjny o wymaganym stężeniu przez rozcieńczenie w wodzie (temp. max. 30°C). Zwilżyć dezynfekowaną powierzchnię, stosować standardową procedurę dotyczącą zmywania powierzchni.

Aby otrzymać roztwór 0,5%, rozcieńcz produkt z wodą w proporcjach 1:200, np. 5 ml Incidin Pro dodano do 995 ml wody pitnej, aby uzyskać łączną objętość wynoszącą 1 litr.

SKŁAD

100 g preparatu jako substancje aktywne zawiera: 10,0 g 2-fenoksyetanolu, 8,0 g N,N-bis-(3-aminopropylo) dodecyloaminy, 7,5 g chlorku benzalkoniowego.

Dodatkowe informacje podano na etykiecie oraz w karcie charakterystyki produktu.

 

Produkt wpisany na listę VAH

Dezynfekcja powierzchni wyrobów medycznych
0297


Zachowaj ostrożność podczas stosowania produktów biobójczych i wyrobów medycznych. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety i informacjami o produkcie.

Materiały do pobrania

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym wielkości opakowań i kody produktów, są dostępne w broszurze produktowej poniżej.

INNE PRODUKTY DO MYCIA I DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI

Poniżej przedstawiamy listę powiązanych ofert: