Na każdej powierzchni.
W każdym obszarze.

Hand Hygiene, Facility Disinfection and Product Manufacturing icons

_

Your Business In Safe Hands logo

Podejmij kroki mające na celu ochronę swoich zakładów,
produktów i ludzi

Pandemia COVID-19 nadal ma ogromny wpływ na cały świat, a zwłaszcza na styl życia, pracy i myślenia ludzi. Współpraca z jednym dostawcą rozwiązań do mycia, dezynfekcji i higieny rąk to łatwy sposób na zapewnienie ochrony Państwa firmy i kosztów operacyjnych.

Ecolab Life Sciences, czołowy dostawca dla producentów leków i środków higienicznych, może pomóc w zaspokojeniu wielu potrzeb związanych z myciem i dezynfekcją w Państwa zakładach. Oprócz dostarczania odpowiednich produktów do mycia i higieny rąk dostosowanych do każdej sytuacji, dzielimy się również naszą wiedzą w zakresie zapobiegania rozprzestrzenianiu się zakażeń i zapewniamy porady dotyczące zachowania bezpiecznego oraz zdrowego środowiska pracy.

Dzięki Ecolab Państwa firma jest w dobrych rękach.

 


Zapewnimy usługi dla wszystkich kluczowych
obszarów Państwa zakładu produkcji leków lub 
środków higienicznych: 

Washing hands

• Higiena rąk

Stworzenie kompleksowego programu pielęgnacji dłoni w całym zakładzie produkującym leki i środki higieniczne może pomóc w zapobieganiu rozprzestrzeniania się chorób wśród pracowników oraz gości. Firma Ecolab opracowała kompleksową ofertę produktów do higieny rąk, w tym mydło do rąk i preparat do dezynfekcji, dzięki którym nawyki związane z myciem rąk stają się wydajne, bezpieczne i proste.

_

Ecolab disinfectant spray

• Dezynfekcja zakładu

Kluczowe znaczenie ma częsta dezynfekcja często dotykanych powierzchni, przestrzeni publicznych i biur w całym zakładzie produkcji leków lub środków higienicznych. Ecolab oferuje szereg zatwierdzonych i skutecznych środków dezynfekcyjnych w postaci gotowych do użycia sprayów i ściereczek, które są idealne do stosowania w różnych przestrzeniach i na różnych powierzchniach.

_

Cleaning in production cleanroom facility

• Wytwarzanie produktu

Ecolab Life Sciences wspiera bezpieczeństwo, zgodność i wydajność operacyjną globalnych producentów środków farmaceutycznych i higienicznych, oferując kompleksowe, programowe podejście do kontroli zanieczyszczeń, mycia i dezynfekcji. Nasze kompleksowe rozwiązania, od podstawowego mycia po kontrolę zanieczyszczeń, pozwalają uzyskać bezpieczniejsze produkty i procesy dzięki ograniczeniu ryzyka.

_

Wpływ Ecolab na świat

Od niemal 100 lat Ecolab współpracuje z największymi światowymi markami, pomagając im zwiększać bezpieczeństwo żywności, chronić zdrowie publiczne, optymalizować zużycie wody i energii oraz działać wydajnie. Pracujemy za kulisami, aby pomóc firmom chronić produkty, działalność i miejsca, w których ludzie jedzą, śpią, pracują, bawią się i leczą. Nasze innowacyjne produkty i usługi obejmują praktycznie każdy aspekt życia codziennego i są stosowane w szpitalach, hotelach, restauracjach, szkołach, zakładach produkcyjnych i wielu innych miejscach na całym świecie. Ponieważ obsługujemy klientów w ponad 3 milionach lokalizacji w 170 krajach, możemy wywierać znaczący wpływ na świat, zapewniając czystość, bezpieczeństwo i ochronę nie tylko ludzi, ale i kluczowych zasobów naturalnych.

 

_

W 2019 r. nawiązaliśmy współpracę z firmami, aby pomóc:

Handwashing icon

_

Umyć 40 miliardów rąk

Wiping icon

_

Wysprzątać ponad 1 miliard pokoi hotelowych

Mask icon

_

Umyć ponad 15 milionów sal chorych

Meal icon

_

Wydać 58 miliardów czystych posiłków restauracyjnych

Produce icon

_

Bezpiecznie wyprodukować ponad 36% światowej przetworzonej żywności

Infection icon

_

Ograniczyć ponad 1,2 miliona infekcji

_

Ecolab associates talking and sanitizing their hands

Czas, by zacząć chronić cały obiekt?

Ecolab Life Sciences może pomóc.

Kontakt z Ecolab Life Sciences

Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami i usługami.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

_