Ecolab Life Sciences Cleanrooms

Sterylne pomieszczenia

Ecolab Life Sciences wspiera branżę farmaceutyczną, dostarczając wszechstronne, programowe podejście do kontroli zanieczyszczeń w pomieszczeniach sterylnych.

Nasze kompleksowe produkty i rozwiązania dla pomieszczeń sterylnych umożliwiają producentom z branży farmaceutycznej prowadzenie bezpieczniejszych procesów, zmniejszenie ryzyka, spełnienie wymogów prawnych, wspieranie inicjatyw w zakresie zgodności z przepisami oraz osiągnięcie efektywności operacyjnej i oszczędności kosztów.


ALCOHOLS FOR CLEANROOMS
Alkohole do sterylnych pomieszczeń

Asortyment sterylnych i filtrowanych alkoholi Klercide™ do pomieszczeń czystych, który jest produkowany w najnowocześniejszych zakładach zgodnie z zasadami cGMP, jest idealny do stosowania na przemian z innymi produktami z gamy Klercide™.

Disinfectant Being Used in Cleanroom Environment
Środki dezynfekcyjne, produkty sporobójcze i biobójcze do pomieszczeń sterylnych

Gama Klercide™ składająca się ze środków do dezynfekcji powierzchni twardych w pomieszczeniach sterylnych oraz środków sporobójczych i biobójczych oferuje różne formaty i warianty, dzięki którym można kontrolować zanieczyszczenia mikrobiologiczne i przetrwalniki bakterii.

_

Manual Cleaning Product in Cleanroom
Roztwory do usuwania osadów i mycia

Gotowe do użycia i skoncentrowane środki, kompatybilne ze sprzętem do aplikacji firmy Ecolab, pozwalają na skuteczne mycie twardych powierzchni i usuwanie pozostałości w obszarach produkcyjnych o podwyższonej klasie czystości.

Cleaning Equipment for Cleanrooms
Sprzęt do mycia pomieszczeń sterylnych

Nasze kompleksowe rozwiązania w zakresie mycia pomieszczeń sterylnych obejmują szereg systemów mopujących i sprzętu czyszczącego, które pomagają w tradycyjnym, ręcznym myciu pomieszczeń sterylnych.

_

POUCH AND MOP WIPES FOR CLEANROOMSMop with Cleanroom Mop Wipe and Three Bucket System
Woreczki ze środkiem biobójczym i ściereczki do mopów do pomieszczeń sterylnych

Oferujemy szeroki wybór sterylnych chusteczek nasączanych i suchych do stosowania na twardych powierzchniach w kontrolowanym środowisku. Wszystkie chusteczki do stosowania w pomieszczeniach sterylnych są wykonane z materiału poliestrowego o niskiej zawartości cząstek stałych, włókniny lub 100% poliestru i są sterylizowane promieniowaniem gamma.

Bioquell Hydrogen Peroxide Vaper Biodecontamination Technology
Biodekontaminacja w pomieszczeniach sterylnych

Technologia Bioquell Hydrogen Peroxide Vapor firmy Ecolab pomaga zachować szybką i skuteczną biodekontaminację, która nie pozostawia osadu.

Sterishield™ Delivery System Spray
Sterishield™ Delivery System (SDS)

Zamknięty i zatwierdzony system spryskiwania spustowego dostępny w większości produktów Ecolab do pomieszczeń sterylnych pozwala na skuteczne mycie i dezynfekcję oraz zapewnia sterylność zawartości przez cały czas użytkowania.

Ecolab Life Sciences Experts
Specjalistyczna wiedza techniczna ekspertów branżowych

Eksperci Ecolab Life Sciences ze szczególnym oddaniem podchodzą do bezpieczeństwa pacjentów, zadowolenia klientów oraz zgodności z przepisami. Oferujemy producentom partnerską współpracę i spokój ducha, zapewniając dostępne programy mycia i dezynfekcji.