1. Strona główna
  2. Zwalczanie COVID-19 – Pomoc w zakresie utrzymania czystości, dezynfekcji i procesów

Bezpieczne spełnianie nagłych potrzeb
Wspieramy pracowników pierwszej linii, którzy korzystają z naszych rozwiązań w zakresie czyszczenia i dezynfekcji w celu utrzymania higieny rąk oraz mycia powierzchni, narzędzi i sprzętu, aby mogli dbać o zdrowie pacjentów, bezpiecznie wytwarzać i przygotowywać żywność oraz zapewnić płynne działanie krytycznej infrastruktury.


Ochrona pracowników
Aby pomóc chronić naszych pracowników i ich rodziny, poprosiliśmy tych pracowników, którzy mogą pracować z domu, aby w domu pozostali. Wprowadziliśmy dodatkowe procedury dotyczące dystansu społecznego i sprzątania w naszych obiektach. Dostarczamy również wskazówki, szkolenia i środki ochrony indywidualnej naszym pracownikom w terenie.


Bezpieczna praca na miejscu
Dla tych pracowników, którzy pracują na miejscu, świadcząc niezbędne usługi dla klientów, opracowaliśmy specjalne procedury, aby zapewnić im oraz klientom bezpieczeństwo.

Zapoznaj się z blogiem CEO Ecolab

_

W jaki sposób moja firma może walczyć z koronawirusem?

Współpraca z zespołem Ecolab pomoże ustalić, jakie środki dezynfekujące, szkolenia i kursy w zakresie zgodności są dostępne dla Państwa firmy. Zachęcamy do zapisania się do newslettera, aby być na bieżąco i otrzymywać najnowsze informacje o COVID-19, specjalistyczne dane, materiały i informacje dotyczące poszczególnych branż.

 

_

_