Radzenie sobie w wymagających czasach


Pandemia COVID-19 zakończy się, mimo że jeszcze nie wiemy kiedy. Do tego czasu przedsiębiorstwa różnej wielkości, działające w różnych branżach, zlokalizowane na całym świecie, poruszają się na niezbadanym gruncie.

Firma Ecolab jest gotowa udzielić pomocy.

Bez względu na etap pandemii, w którym obecnie się Państwo znajdują, będziemy z Państwem współpracować w celu sprostania wyzwaniom i utrzymania efektywności operacyjnej przedsiębiorstwa, minimalizując ryzyko zakażenia Państwa klientów i pracowników oraz budując odporność operacyjną.

Dzięki wsparciu naszych rozwiązań oraz znajomości branży i specjalistycznej wiedzy w zakresie zdrowia publicznego, wkraczając w nowy etap, poczują się Państwo gotowi ponowne powitać klientów i sprostać podwyższonym oczekiwaniom związanym z bezpieczeństwem, czystością i zdrowiem.

_

Jak moja firma może poradzić sobie z COVID-19?

Bez względu na to, czy zakładają Państwo działalność, zarządzają nowymi protokołami, czy pierwszy lub kolejny raz przygotowują się na ponowne powitanie klientów oraz pracowników, firma Ecolab może pomóc w zapewnieniu środków dezynfekcyjnych, szkoleń i edukacji w zakresie zgodności w Państwa firmie. Zachęcamy do zapisania się do newslettera, aby być na bieżąco i otrzymywać najnowsze informacje o COVID-19, specjalistyczne dane, materiały i informacje dotyczące poszczególnych branż.