Bioquell technician showing a clipboard

Bioquell Business
Continuity Service

Zanieczyszczenie biologiczne może zakłócać działalność firmy produkującej produkty farmaceutyczne i biologiczne. Jeśli skażenie biologiczne jest poważne, może spowodować konieczność zniszczenia produktu, niedobory leków u pacjentów i utratę dochodów. Może nawet być konieczne chwilowe zamknięcie zakładu.

Najszybszym sposobem opanowania kryzysu związanego z zanieczyszczeniem biologicznym i przywrócenia produkcji jest wcześniejsze przygotowanie się. Usługa Bioquell Rapid Bio-Decontamination Service (RBDS) firmy Ecolab oferuje gwarantowane czasy reakcji, aby pomóc szybko zareagować w przypadku wystąpienia w Państwa obiekcie skażenia biologicznego. 


Plany Business Continuity Service

W przypadku dużych obiektów, które wymagają najkrótszego czasu reakcji, oferujemy specjalistyczną wersję naszej usługi Rapid Bio-Decontamination Service, zwaną Business Continuity Service. Istnieją dwa różne plany Business Continuity Service:

Finger pressing a button icon

Plan Priority Response

Aby przygotować się na przyszłe zdarzenia związane ze skażeniem biologicznym, najpierw poznajemy specyficzne wymagania Państwa zakładu, a następnie tworzymy szczegółową, proaktywną strategię biodekontaminacji. Podczas badania całego obiektu koordynujemy współpracę z kluczowymi interesariuszami i ustalamy wymagania dotyczące biodekontaminacji.

Ten podstawowy plan gwarantuje, że technicy szybko przybędą na miejsce, aby przeprowadzić planowaną biodekontaminację skażonego obszaru.

Korzyści obejmują:

  • Niższe koszty w porównaniu ze standardowym zastosowaniem biodekontaminacji
  • Ecolab będzie zatwierdzonym wykonawcą
  • Proaktywne planowanie skraca czas reakcji 
Shield Icon

Plan Critical Response

Uzyskaj wszystkie korzyści naszego Planu Priority Response, ale z jeszcze szybszym czasem reakcji w zakresie biodekontaminacji. Przechowujemy sprzęt przeznaczony do biodekontaminacji w Państwa zakładzie lub w najbliższym zakładzie Bioquell, więc jest zawsze gotowy do użycia w razie potrzeby. Sprzęt jest sprawdzany co miesiąc, aby upewnić się, że jest w pełni sprawny.

Korzyści obejmują:

  • Czas reakcji wynosi 24, 36 lub 48 godzin w zależności od potrzeb klienta
  • Szybsza realizacja na miejscu
  • Ograniczenie straconego czasu produkcji
Ecolab Bioquell technician setting up an RBDS system in a cleanroom

Dowiedz się o Bioquell Rapid Bio-Decontamination Service (RBDS)

Dowiedz się, w jaki sposób Bioquell firmy Ecolab może pomóc w rozwiązaniu problemu skażenia mikrobiologicznego w zakładzie, aby można było kontunuować jego działanie bez przeszkód. 


Zobacz wideo: RBDS w praktyce

Prośba o wycenę

Potrzebują Państwo kompleksowej usługi dekontaminacji dla swojego obiektu? Za pomocą tego formularza można poprosić o wycenę usługi Bioquell Business Continuity Service.

Kontakt z Ecolab Life Sciences

Ecolab Life Sciences to zaufany partner w zakresie jakości, bezpieczeństwa i wydajności w produkcji biofarmaceutyków. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Państwu w osiągnięci uwyznaczonych celów i zapewnić możliwość utrzymania się w czołówce branży.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.