The inside of a Cleanroom facility

Zastosowania usługi szybkiej biodekontaminacji Bioquell (RBDS, Rapid Bio-Decontamination Service)

Usługa szybkiej biodekontaminacji (RBDS) Bioquell od Ecolab to kompleksowe, w pełni zarządzane rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy szukasz regularnie planowanych sesji biodekontaminacji dla swojego obiektu, czy potrzebujesz powrotu do normy po awarii, usługa RBDS jest właściwym wyborem.

Nasi wysoko wykwalifikowani technicy poradzą sobie z niemal każdym wyzwaniem, niezależnie od jego złożoności i wymiaru.

Zobacz zastosowania RBDS

Istnieje wiele zastosowań naszej usługi szybkiej biodekontaminacji. Obejmują one:

Reactor cap in a cleanroom

Działania naprawcze

Jeśli Twój zakład jest zobowiązany do przestrzegania przepisów lub wewnętrznie ustalonych wytycznych dotyczących kontroli jakości, mogą być potrzebne działania naprawcze. Samodzielne zarządzanie planem biodekontaminacji może być pracochłonne, czasochłonne i kosztowne. Dzięki Bioquell RBDS można znacznie zmniejszyć ryzyko zanieczyszczenia mikroorganizmami i zaplanować harmonogram korzystania z niego.


Cleanroom technician holding up a gloved hand

Sytuacje kryzysowe

Usługa Bioquell RBDS może być szybko zastosowana do biodekontaminacji przestrzeni prawie każdej wielkości, w dowolnym czasie, na całym świecie. Nasi eksperci pozwalają na szybkie odzyskanie krytycznych obszarów, dzięki czemu możesz wrócić do pracy.


Two lab technicians walking wearing hazmat suites and masks

Plan powrotu do normy po awariach

Czy masz szybkie, skuteczne i sprawdzone rozwiązanie do neutralizacji zanieczyszczeń biologicznych, jeśli zostaną odkryte w Twoim zakładzie? Jeśli tak się nie stanie i dojdzie do skażenia biologicznego, możesz stanąć w obliczu wielotygodniowego lub wielomiesięcznego przestoju, wycofania produktu oraz utraty reputacji. Włączenie usługi Bioquell RBDS do strategii powrotu do normy po awarii pomaga przygotować się na wypadek skażenia, dzięki czemu szybko można wrócić do działania.


Laboratory or cleanroom hallway

Rozpoczęcie pracy

Po remoncie lub budowie nowego obiektu, biodekontaminacja przestrzeni jest ważna, aby zredukować mikroorganizmy, które mogą być obecne w środowisku. Skorzystaj z Bioquell RBDS jako jednego z narzędzi, aby zapewnić, że pomieszczenia sterylne i inne krytyczne obszary są wolne od mikroorganizmów.


Vials filling in a cleanroom

Koniec kampanii produkcyjnej i restart obiektu

Bioquell RBDS jest metodą biodekontaminacji wybieraną przez firmy farmaceutyczne na całym świecie podczas rocznych okresów przestoju, pod koniec kampanii produkcyjnych oraz przy ponownym uruchamianiu zakładu. Dogłębne czyszczenie i wieloetapowe procesy czyszczenia mogą być często pominięte, ponieważ wystarczy usunąć widoczne zanieczyszczenia przed rozpoczęciem procesu biodekontaminacji Bioquell.


Research laboratory or cleanroom

Przestrzenie laboratoryjne i badawcze

W celu kwalifikacji i kontroli jakości, skorzystaj z Bioquell RBDS, aby zresetować warunki środowiskowe w laboratoriach i pomieszczeniach badawczych. Niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę myszy przed potencjalnymi wirusami w pomieszczeniach hodowlanych, zapewnienie, że laboratoria klasy BSL wszystkich poziomów działają w ramach określonych parametrów, czy też o reagowanie na nagłe zdarzenia związane ze skażeniem biologicznym, Bioquell RBDS może spełnić te potrzeby.


Doctor or nurse holding an instrument in a hospital operating room

Zdarzenia związane ze skażeniem biologicznym w szpitalu

Mikroorganizmy, które mogą powodować infekcje, mogą być przenoszone z powierzchni na powierzchnię, nawet przy zastosowaniu zaawansowanych środków kontroli zakażeń. Łóżka mogą zostać zablokowane, liczba zakażeń wzrośnie, a w rezultacie wzrosną koszty. Aby pomóc w ograniczeniu infekcji spowodowanych przez środowisko z problematycznymi mikroorganizmy, Bioquell RBDS zapewnia kompleksową, powtarzalną biodekontaminację.

Ecolab Bioquell technician setting up an RBDS system in a cleanroom

Dowiedz się o Bioquell Rapid Bio-Decontamination Service (RBDS)

Odkryj, w jaki sposób Bioquell od Ecolab rozwiązuje problem skażenia w Twoim zakładzie, dzięki czemu może on pozostać otwarty i funkcjonować.

Prośba o wycenę

Czy są Państwo zainteresowani zastosowaniem szybkiej biodekontaminacji Bioquell w Państwa obiekcie? Skorzystaj z tego formularza, aby poprosić o wycenę, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Kontakt z Ecolab Life Sciences

Ecolab Life Sciences to zaufany partner w zakresie jakości, bezpieczeństwa i wydajności w produkcji biofarmaceutyków. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Państwu w osiągnięci uwyznaczonych celów i zapewnić możliwość utrzymania się w czołówce branży.

* oznacza pole wymagane

Zaznaczenie „Tak” jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie od Ecolab wiadomości e-mail z ofertami promocyjnymi, aktualnościami i innymi informacjami. Jeśli chcą Państwo pozostać klientami, ale nie otrzymywać wiadomości marketingowych, wystarczy przesłać swoje informacje bez zaznaczania tego pola.

Mają Państwo wątpliwości związane z prywatnością danych? Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.