Hotel Room

Rozwiązania w zakresie neutralizacji zapachów

Wśród pięciu najczęściej zgłaszanych uwag dotyczących pokojów gościnnych wymienia się nieprzyjemny zapach. Aby zatem zapewnić zadowolenie gości, należy zwracać uwagę na wszystkie elementy mogące mieć wpływ na ocenę czystości. Zapach w pokoju jest istotnym czynnikiem wpływającym na zadowolenie gości i może pozytywnie wpłynąć na ocenę całego obiektu. Rozwiązania Ecolab w zakresie neutralizacji zapachów pozwolą wyeliminować nawet najbardziej nieprzyjemne zapachy.

Nos zawsze rozpozna zapach czystości

Ecolab oferuje specjalnie opracowane rozwiązania w oparciu o opatentowaną technologię w celu wyeliminowania zarówno codziennych, jak i najbardziej uporczywych zapachów. Rezultat? Powietrze, które jest nie tylko przejrzyste, ale także czyste. Nie krępuj się: weź głęboki oddech i doświadcz tego, co zapewnia pozytywne pierwsze wrażenie, będące istotną cechą prawdziwie czystej przestrzeni – „pachnie” czystością.

Oasis Pro Range

OASIS PRO

Dla uzyskania oczekiwanych rezultatów potrzebna jest odpowiednia gama produktów. Linia Oasis Pro została specjalnie stworzona dla zapewnienia personelowi sprzątającemu odpowiednich produktów, akcesoriów czyszczących i materiałów szkoleniowych do utrzymania czystości.

 

MAXX2

To bezpieczne rozwiązanie gwarantujące maksymalną skuteczność czyszczenia. Maxx2 gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania i podnosi skuteczność mycia dzięki stosowaniu roztworów w niskim stężeniu, co wpływa na redukcję kosztów sprzątania i odpadów opakowaniowych.

 

Dodatkowe rozwiązania dla służby pięter

HousekeepingProgramFreshStart

Program utrzymania czystości

Program pomaga zapewnić czyste, bezpieczne i zachęcające środowisko, które chroni Państwa reputację.

Uniwersalne środki czyszczące

Posiadanie odpowiedniego programu higieny jest doskonałym sposobem na maksymalne zwiększenie wydajności.
Restroomwithtwocountermountedsinks

Sprzątanie umywalni

Czystość łazienek jest najważniejszym czynnikiem zapewniającym bezpieczeństwo Państwa marce.

Narzędzia do utrzymywania czystości

Rozumiemy znaczenie wydajności pracy przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa pracowników.

 

Broszury do pobrania

Więcej informacji na temat programów utrzymania czystości Ecolab oraz tego, w jaki sposób gwarantują one najlepsze i spójne wyniki czyszczenia, zapewniając bezpieczne i komfortowe środowisko, można znaleźć w broszurach produktowych poniżej.